Web sitemize hoşgeldiniz.

Zippo Usb Çakmaklar İle Hediye Anlayışınızı Değiştirin

Hediyelik eşya sektörü yıllardır kendini sürekli geliştiren bir sektör olarak bilinmektedir. Teknolojiyle buluşan hediyelik sektörü, karşımıza muazzam ürünler çıkararak bizleri şaşırtmaya devam etmektedir. Bu konudaki en yeni ürünlerden bir tanesi de zippo usb çakmaklardır.

Usb Olarak Kullanılabilen Zippo Çakmaklar

Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi hediyelik eşya sektörü bu sefer çok fonksiyonlu bir ürünle karşımıza çıkıyor. Hem çakmak hem de usb bellek olarak kullanabileceğiniz bir ürün oldukça kullanışlı bir hediyelik eşya olarak görünüyor. Tabi dilerseniz zippo usb çakmakları kendiniz için de alabilirsiniz.

Elektrikli usb çakmak olarak da bilinen bu çakmaklar, sizlere 8 GB’a kadar depolama hizmeti vermektedir. Böylece verilerinizi her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Üstelik oldukça geniş bir depolama hafızası olduğunu söyleyebiliriz.

Zippo Usb Çakmakları Nereden Alabilirim?

Zippo usb çakmakları ilk olarak internetten sipariş vererek alabilirsiniz. Elektronik çakmak kapıda ödeme ya da kredi kartı seçenekleri ile özellikle hediyelik eşya konusunda hizmet veren pek çok internet sitesinde farklı tasarımlar ile yer almaktadır. Elektrikli çakmak fiyatları da bu farklı tasarımlara göre değişiklik göstermektedir. Bu sayede bütçenize göre seçim yapma şansınız bulunuyor.

Dilerseniz usb olarak da kullanabileceğiniz bu zippo çakmakları kişiye özel tasarımlı olarak da alabilirsiniz. Üzerine isim yazdırarak ya da resimli olarak tasarlayarak alacağınız bu çakmakları özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için de alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ