Web sitemize hoşgeldiniz.

Zenit Çakmak Resmi Ve Tasarımıyla Öne Çıkıyor

30 Mart 2017

Eğer farklı bir tarz ve hediye arıyorsanız Zenit çakmak resmi ve tasarımıyla öne çıkıyor. Size de sadece istediğiniz bir modeli bulak ya da baktıklarınız içinden birisini seçmek kalıyor. Üstelik buna aile bütçeniz de çok sevinecek.

Tasarımları Ve Resimleri Neler

Çakmak sektöründe şimdiden büyük bir hayran kitlesine kavuşan zenit çakmakları bunu birazda kullandığı tasarımlara borçlu. Öncelikle benzinli çakmak ve gazlı çakmak olarak iki farklı model kullanan firma daha sonra bu çakmakları diğerlerinden farklı olarak resimlerle süslüyor. Diğer çakmaklar sadece isin ya da sınırlı bir resim baskısı sunarken zenit bu konuda sınırları aşan farklı resimleri kullandı. Gerçek anlamda bir resmi tüm detaylarıyla çakmağa aktaran firma bu haliyle cebinize çakmakla beraber bir tablo da getirmiş oluyor.

Sadece Resimler Mi?

Elbette hayır. Resimler kadar dikkat çeken çakmak setleri de var. Özellikle bayanların makyaj ve sigara gibi iki ayrı ilgilerini birleştiren Zenit çakmak ayna seti ile çalışan bayanların büyük beğenisini kazandı. Ya da Zenit çakmak tabaka seti ile sigaranızı her an yanınızda taşıma imkânı veren firma bu setlerin tasarımlarını ve resimlerini de çok sevilen figürlerle süslüyor. Üstelik Zenit en ucuz 10 TL fiyattan satılırken en pahalı çakmak ve tabaka seti ise yaklaşık 60 liradan satılıyor. Hem kalitesiyle hem fiyatıyla Zenit çakmak resmi ve tasarımıyla öne çıkıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ