Web sitemize hoşgeldiniz.

Zenit Çakmak Fiyat Avantajı İle Karşınızda

23 Mart 2017

Zenit çakmak fiyat avantajı ile karşınızda ve her zevke hitap ediyor. Çok geniş olmasına rağmen çakmak dünyasında kıyasıya bir rekabet var. Her zaman olan bu rekabetin boyutları artık daha da değişse de bazı temek ölçütler halen geçerliliğini koruyor.

İlgi Çeken Ürünler

Her ne kadar çok marka ve model olsa da en başta tasarımlar göze çarpıyor. Bir markanın tasarımı göze ve zevklere hitap etmiyorsa ne yazık ki o model hemen siliniyor. Ancak Zenit bu konuda daha garantici davranmış. Tüm popüler ve sevilen kültür objelerini tasarımlarına yansıtarak aslın basit ve kolay yoldan tasarımlarla öne çıkmayı başardı. Ancak bunu diğer markalar yapmadığı sürece bir sorun olmaz.

Kalitesi İle Öne Çıkanlar

Tasarımın ürün üzerindeki etkisi tartışılmaz. Çok şık ve çok gösterişli modellerin tasarımları kişilere de bir prestij ya da şıklık katabilir. Bu başarısından dolayı ilk başta çok tutulan model ve tasarımlar daha sonra kalite sorunu yüzünden unutulur. Bu yüzden kalitesini en azından ortalama düzeyde tutmak zorunda olan markaların işi bu konuda oldukça zor görünüyor.

Para Para Para

Belki de bir ürünün seçilmesinde yüzde elli paya sahip olan tek etken ürünün fiyatıdır. Bu konuda asıl farkı atan Zenit, çakmak fiyatı olarak 15 lira civarından çakmakları satışa sunuyor. Eğer isterseniz zenit çakmak, tabaka ikilisinden bir seti bile 60 liraya alabilirsiniz. Tüm tasarım ve özelliklerin yanında Zenit çakmak fiyat avantajı ile karşınızda olacak.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ