Web sitemize hoşgeldiniz.

Zenit Çakmak Ankara Bayisi Var Mı

23 Mart 2017

Zenit çakmak Ankara bayisi var mı? Başkent Ankara birçok firmanın şubesinin olduğu bir yer. Ancak Zenit’in orada bir bayisi bulunmuyor.

Zenit Çakmakları

Özellikle kaliteli ve ucuz bir çakmak arıyorsanız bazı mağazaları dolaşmışsınızdır. Ancak çoğu çakmak markasının sadece bir mağazası oluyor. İster ithal etsinler isterse kendileri üretsinler çakmaklar genelde İstanbul’da mağazalarda satılıyor. Diğer illerde ise farklı satış yerlerinse satılıyor. Ayrıca Çoğu çakmak markası gibi Zenit çakmaklar da internet üzerinden satışa ağırlık veriyor.

Zenit Farkı

Ancak internetten alışveriş yaparken Zenit farkını siz de göreceksiniz. Popüler müzik gurupları ya da popüler filmlerden ya da dizilerden kareleri çakmaklara resmetmişler. Hatta bazı şiirleri ve şairleri bile bu şekilde tasarımlara dahil etmişler. Bununla da yetinmeyen Zenit tasarımcıları, popüler kültüre ait tüm ikonları tasarımlarına yansıtmışlar. Tüm bunların yanında Zenit çakmak fiyatları size aradığınız kaliteyi daha da ulaşılabilir yapıyor. Öyle ki 10 liradan başlayan Zenit çakmaklar 60 liraya kadar çıkıyor. Ancak bu da size ve bütçenize çok büyük bir kolaylık demek. Üstelik sadece çakmakla yetinmiyorsanız, size bir de set hazırlayan Zenit, bir de bu şekilde gönlünüzü çalmaya çalışıyor. Bu set, çakmak ve sigara tabakasından ya da ayna gibi diğer parçalardan oluşuyor. Böylece çakmağı diğer aksesuarlarla tamamlıyor. Ancak Zenit çakmak Ankara bayisi var mı sorusuna ne yazık ki hayır cevabı alıyorsunuz. İstanbul dışındaysanız sadece internetten ya da Zenit satan başka yerlerden almanız gerek.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ