Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Ürünleri İle Sevdiklerinize Sürpriz Yapın

Tütün Ürünleri İle Sevdiklerinize Sürpriz Yapın

Sigara kullanan insanlara çok farklı ve güzel hediyeler almak mümkündür. Ancak çoğu zaman bu hediyeler aklımıza gelmez. Bundan dolayı da değişik tavsiyelere ihtiyaç duyarız. Size önerebileceğimiz birçok tütün ürünü vardır. Bunlardan aklınıza yatanı ya da hoşunuza gideni satın alarak, sevdiğiniz insana sürpriz yapabilirsiniz.

Pipo Seti Satın Alabilirsiniz

Dünya üzerinde genellikle üst sınıfa mensup insanlar tarafından kullanılan pipo, tütün içen kişilere alınabilecek en güzel hediyelerden birisidir. Bunların set şeklinde satılanı daha harika bir seçim olacaktır. Set içerisinde pipo ve pipo aparatları bulunmaktadır. Bunların başında da pipo gelmektedir. En kaliteli pipolar bilindiği üzere iki farklı malzemeden yapılmaktadır. Bunlardan birisi lületaşı adı verilen malzemedir. Eskişehir’de çıkan bu maden saf bir beyaz renge sahiptir. Çok şık bir görünümü vardır. Değişik modellere ve figürlere sahiptir. Ayrıca oldukça dayanıklı bir malzemeden üretildiği için de çok uzun yıllar boyunca da kullanılabilmektedir. Bir diğer pipo malzemesi ise gül kökü ağacıdır. Son derece dayanıklı olan bu malzeme ile en kaliteli pipolar üretilmektedir. Nemlendirici bir özelliğe sahip olduğu için tütün kurumasını da engellemektedir. Fiyatları ise biraz pahalıdır. Fakat kullanım kolaylığına ve kaliteye sahiptir.

Pipo seti içerisinde piponun yanı sıra aparatlar da bulunmaktadır. Bunlardan birisi pipo çakmağıdır. Bu çakmak oldukça özeldir. Çünkü normal çakmak ile pipo yakmak son derece zordur. Bundan dolayı da bu çakmak kullanılmaktadır. Set içindeki dikkat çeken bir başka aparat ise temizleyicidir. Pipo içimi sonrasında lüledeki hazne içerisinde artık tütün ve köz kalıntıları kalmaktadır. Bunları güzel bir şekilde ve pipoya zarar vermeden temizlemek oldukça basittir. Bunun için tasarlanan temizleyici, büyük bir iş görmektedir. Pipo kaşığı da bir başka ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Lüleye tütün koymaya yaramaktadır. Bundan dolayı da çok kullanışlıdır.

Puro Setleri Çok Şık

Tütün içenlere verilebilecek bir başka armağan ise puro setidir. Puro setleri görsel anlamda harikadır. Puro içecek bir kişinin ihtiyaç duyduğu tüm aparatlara sahiptir. Puro denilince akla gelen ilk ülke elbette Küba’dır. Dünyanın en iyi puroları burada üretilmektedir. Puro seti içerisinde değişik ve işe yarayan birçok ürün vardır. Bunlardan birisi de çakmaktır. Puro çakmağı özeldir. Bu çakmaklar tourch özelliğine sahiptir. Kolay bir şekilde yakım sağlamaktadır. Bir diğer hayati öneme sahip olan ürün ise delicidir. Üretilen puroların arkasında şapka ismi verilen bir yer vardır. Burayı delmeden içim yapmanız mümkün değildir. Delici ile delme işlemini yapabilir ve ürünü kullanabilirsiniz. Ayrıca bunun kesici olan modelleri de bulunmaktadır. Kesici ile de şapka ismi verilen yer kesilmektedir. Puro küllüğü de set içerisinde dikkat çeken bir başka ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı malzemelerden üretilmiştir. Kristal ve cam olanları çok şıktır. Geniş bir hazneye sahiptir. Ayrıca metalden yapılanlar da çok büyük bir ilgi toplamaktadır. Görünümü güzeldir.

Sigara Tabakası Hediye Etmek

Sigara tabakası hediye etmek ise bir başka alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü sigaraları taşımak için tasarlanan bu ürün, son yıllarda çok farklı modeller ile karşımıza çıkmıştır. Görsel anlamda şık olan bu dizaynlar, kullanan kişiye de farklı bir hava katmaktadır. Bunun yanı sıra tabaka üstünde değişik görseller de yer almaktadır. Bu görselleri bizzat kendiniz seçebilirsiniz. Bir manzara resmi ya da tuttuğunuz takımın logosunu tabaka üstünde görebilirsiniz. Size önerimiz ise çakmaklı olan tabaka modellerinden birisini seçmenizdir. Çünkü bu sayede çakmak kullanma derdinden de kurtulmuş olursunuz. Ayrıca tabaka modelleri içerisinde kapasiteye de dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı tabakalar oldukça fazla sigara alabilmektedir. Bazıları ise daha az alır. Seçim yapmak tamamen size kalmıştır. En pahalı modeller ise Zippo tarafından üretilmiş olanlardır. Bu markanın modelleri genellikle özel tasarımdır.

Çakmak Satın Almak

Her daim en çok tercih edilen hediye seçenekleri arasında çakmak da bulunmaktadır. Sigara içenlerin çok büyük bir kısmı kibrit yerine çakmak kullanmaktadır. Çakmak denilince de aklımıza hemen Zippo markası gelmektedir. Çünkü bu markanın çakmakları son derece dayanıklıdır. Ayrıca ürünün rüzgarda bile yanması büyük bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra başka sigara çakmakları modelleri de bulunmaktadır. Mesela Zenit markası da ünlüdür. Ayrıca çok kaliteli çakmaklar üretmektedir.

Ürünlerin Fiyatları Nasıldır?

Fiyat konusunda çok farklı tutarlar karşımıza çıkmaktadır. Pipo ve puro setleri daha özel ve daha fazla aparata sahip oldukları için biraz daha pahalıdır. Aynı şekilde sigara tabakalarının ve çakmaklarının fiyatı da, eğer ürün Zippo ise pahalıdır. Normal ve markasız tabaka modelleri ise daha ucuzdur.

Hediyeler Nereden Alınır?

Hediye almak için alternatif birçok yer bulunmaktadır. Bunların başında tobacco dükkanları gelmektedir. Bu dükkanların sayısı çok olmadığı için internet üzerinden alışveriş yapmak daha mantıklıdır. Bu web sayfaları üzerinden alışveriş yaparken size sunulmuş olan fırsatları da kaçırmamanız gerekmektedir. Mesela bu gibi platformlarda sürekli bir indirim söz konusudur. Piyasadaki fiyatlardan daha ucuza bulabilirsiniz. Bundan dolayı da buralardan satın almak daha iyi bir seçim olacaktır. Ayrıca internetteki sayfalarda hediye seçenekleri de çok fazladır. Çünkü yeni çıkan ürünler ilk olarak bu gibi yerlere gelmektedir. Tanıtımları da buradan yapılmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ