Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Sarma Tabakası ile Artık İşler Daha Kolay

Günümüzde sigara fiyatlarının her geçen gün artıyor olması, sigara içen kimselerin ekonomik anlamda bir hayli zorlanmasına neden olmaktadır. Bu durum da sigara içen kimseleri, onlar için ağır olan bu yükü hafifletecek alternatif yollar aramaya ve de bulmaya itmektedir. Bu aşamada tütün sarma tabakası sigara içenlerin imdadına hızlı bir şekilde yetişmektedir. Tütünün fiyatının uygun olması da, tüketiciler açısından bu işi daha cazip hale getirmektedir.

Uygun Fiyat ve Kolay Ekonomi 

Artan sigara fiyatlarına nazaran tütün tabakası fiyatları tüketicilerin cebinin yakmayacak derecede uygun olmaktadır.

Tütün tabakası toptan fiyatları bu derece uygun olduğu içindir ki, tüketiciler kolay bir ekonomiye sahip olmaktadır. Bir diğer önemli etken ise, tütün tabakasının sürekli satın alma ihtiyacı doğurmayan ve uzun süreli kullanımlara uygun olan bir ürün olmasıdır. Bu sayede bir kimse almış olduğu tütün tabakasını uzun bir süre kullanmış olacak ve bunun için defalarca masraf etmek durumunda kalmayacaktır. Bu durum da o kimseyi ekonomik açıdan biraz daha rahatlatmış olacaktır.

Tütün Tabakasının Farklı Türleri ile Sigara Elde Etme

Kolay bir şekilde tütün sarma özelliği ile bu konuda pratik çözümler sunan tütün sarma tabakasının farklı türleri mevcuttur. Ocb sigara sarma tabakası bunlardan yalnızca bir tanesidir. Bu tabakanın 70 mm boyutu için otomatik sarma makinesi ile 6 mm veya 8 mm çapında sarılmış sigara elde edilebilir.

Bu şekilde ocb tabaka ile kolay tütün sarımı neticesinde sigara elde etme işi çok daha pratik ve hızlı bir hale gelmektedir.

Aynı şekilde tütün sarma aleti de benzer işlevleri görmesi açısından bu konuda önem arz eden bir araçtır.

Tütün Koyma Tabakasının İşlevi  

Tütün ve sigara kutusu anlamlarına gelen tütün koyma tabakası bu yönüyle işlevsel bir sigara taşıma aracıdır. Bu işlevi sayesinde sigaranın eğri büğrü olmasını ve de kırılmasını engeller.

Aynı zamanda gümüş tütün tabakası bu işlevinin yanında, bu tabakayı taşıyan bir kimseye hem hoş görünüm hem de farklı bir hava katar.

Tütün Tabakaları ile Sigara Bırakma

Tütün tabakaları ile sigara bırakma arasındaki ilişki düşünüldüğü zaman, tütün tabakası hepsiburada ile bu etkinin sigarayı bırakma ya da azaltma yönünde pozitif bir etki yaratacağı bir durum ortaya çıkmaktadır.

Çünkü tütün sarma tabakası sigara bırakma ya da az tüketim sağlaması amacı ile çok şık ve psikolojik olarak etkili bir aksesuardır. Bu etki sayesinde sigara içen bir kimse, tütün tabakasını her daim yanında hissetmenin vermiş olduğu psikolojik etki yardımı ile sigara içmeyi gitgide azaltmaya başlayacaktır. Bu etki belli bir süre sonra kararlı bir davranışa dönüşecek ve sigarayı bırakmaya kadar uzanacaktır. Eğer ki siz de bu etkiyi bizzat test etmek istiyorsanız, daha fazla vakit kaybetmeyin ve bize ulaşın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ