Web sitemize hoşgeldiniz.

Tiryakiler İçin Hediyelik Seçimi

Günümüzde sigara ve tütün tiryakileri için hediyelik eşya satan birçok gerçek ve sanal mağaza var. Eğer hediye almak istediğiniz kişi tütün mamullerine düşkünse en güzel hediye seçimi ona uygun bir ürün almanızdır.

Küllükten Hediye Olur Mu?

Sigara tiryakileri için hediyelik almak için araştırma yapanların ilk karşılarına çıkan şey küllüktür. Ancak küllük ilk etapta biraz küçümsenerek bakılan bir aksesuardır. Ancak bu hediyelik olarak üretilen küllükleri görmeyenler için geçerlidir.

Sigara küllükleri teknolojinin de gelişmesiyle birlikte sıradan kullanım ihtiyaçlarını karşılamalarının yanında birer dekoratif obje haline de gelmiştir. Özelikle renkli ve desenli olan küllükler, hem evlerde hem de işyerlerinde mekanın tasarımını tamamlayan nesnelerdir.

Bir eve taşınan yakınınıza hediye olarak bile sigara küllüğü alabilirsiniz. Ayrıca ofis açan veya işyerini değiştiren bir çalışma ortağınız varsa da alabileceğiniz en iyi hediyelerden biridir.

Çakmak Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Sigara içen herkesin yanında bulunan ve hediye olarak da ilk akla gelen objelerden bir tanesi çakmaktır. Tiryaki olan bir sevdiğinize hediye almayı planlıyorsanız hiç düşünmeden çakmak seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Çakmak satın alırken öncelikle bu hediyenin uzun süre kullanılabilir durumda olmasına özen göstermeniz gerekir. Yani doldurulabilen bir çakmak almanız daha iyi olacaktır. Diğer bir önemli nokta da çakmağın dayanıklı olması gerekliliğidir.

Düşmelere ve darbelere karşı dayanıklı olan bir çakmak seçerseniz hediye ettiğiniz kişinin uzun yıllar sizi hatırlamasına vesile olabilirsiniz.

Çakmak Nasıl Görünmeli?

Çakmak, sigara tiryakileri için sadece amacı için kullanılan bir nesne olmaktan çıkmış bir tarz tamamlayıcı haline de dönüşmüştür. Özellikle erkekler için çakmak telefon sigara üçlüsü bir mekana gidildiğinde masaya konulduğu zaman dikkat çekici olmalıdır.

Kullanılan çakmağın görüntüsü kişinin karizmasına da direk olarak etki eder. Bu nedenle çakmak satın alırken veya başka birine hediye ederken nasıl bir görünüme sahip olduğu son derece önemlidir.

Bazı çakmaklar vardır ki sadece görüntüsü için bile insanları sigaraya başlatır. Görüntünün güzel olup olmaması kişiden kişiye göre değişse de evrensel estetik normlara göre dizayn edilen çakmaklar kendini hemen belli eder.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ