Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Ve Çakmak Seti İle Sevdiğiniz İnsana Sürpriz Yapın

Hediye almak isteyenler bir dönem kafa karışıklığı yaşamaktadır. Çünkü günümüzde hediye sektörü gelişmiştir. Birçok farklı hediye tasarımı ve seçeneği söz konusudur. Bunlar arasında tercih yaparak, en güzel hediyeyi seçebilir ve sevdiğiniz insanı bu şekilde mutlu edebilirsiniz. Özellikle sigara içenler alınabilecek çok güzel ve farklı hediye seçenekleri bulunmaktadır. Bunların başında da son yıllarda çok popüler bir hale gelen sigara ve çakmak seti gelmektedir. Bilindiği üzere sigara tabakası kullanmak tekrar bir moda haline gelmiştir. Günümüzde birçok insan sigara tabakası kullanmakta ve bu sayede hem karizmatik bir görünüm elde etmekte hem de sigara paketi taşımaktan kurtulmaktadır.

Sigara Tabakası Modelleri Nasıldır?

Set içerisinde yer alan sigara tabakası, çok farklı modellerden oluşmaktadır. Bu modeller hem tasarım hem görsel, hem de kullanılan malzeme göz önünde bulundurulduğu zaman, binlerce alternatife sahiptir. En çok satılan sigara tabakası modelleri, metal malzeme kullanılarak üretilmiş olan modellerdir. Çünkü metal malzemenin kullanımı çok basittir. Çok ağır da olmadığı için rahat bir şekilde bu ürünü taşıyabilirsiniz. Ayrıca son derece dayanıklıdır. Kesinlikle paslanmaya karşı etkilidir. Bundan dolayı da ürünün kullanım süresi çok uzundur. Genellikle bu ürün klipsli bir özelliğe sahiptir. Yani kilitleme sistemi son derece esnektir. Tabakanın açılması oldukça kolaydır. Tabakanın hemen kenarında bir buton bulunur. Oldukça yumuşak olan bu butona dokunduğunuz zaman, tabaka hemen açılmaktadır. Bundan dolayı da basit bir mantıkla çalışmaktadır.

Ayrıca tabaka içerisinde iki adet de tutacak yer almaktadır. Bu tutacaklar sayesinde sigaraların tabaka içerisinde daha düzenli bir şekilde kalması mümkün hale gelmektedir. Tabakanın kapağı açıldığı zaman da, sigaralar yere düşmeyecektir. Görsel olarak ise oldukça farklı ve şık figürlerin olduğu dikkatlerden kaçmamaktadır. Tabakanın üstünde sade tasarımlar da yer almaktadır. Ayrıca deri malzemenin kullanıldığı tabaka modelleri de mevcuttur. Manzara resimleri ise son yıllarda en çok ilgi gören modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca futbol fanatikleri için de özel olarak hazırlanmış olan tabakalar vardır. Bunlarda ise gönül verdiğiniz takımın görselleri, logosu ya da renkleri bulunmaktadır. En kaliteli tabaka üretimi ise Zippo markası tarafından yapılmaktadır.

Plastik Tabaka Modelleri Nasıldır?

Son senelerde plastikten yapılmış olan tabaka modelleri de bulunmaktadır. Bu modellerin en önemli özelliği hafif olmasıdır. Ayrıca tabakanın üst kısmında küçük bir alan vardır. Bu alan içerisinden sigara alınmaktadır. Yani tabakayı açmaya gerek yoktur. Özel bir sisteme sahiptir. Tabakanın kenarındaki tuşa dokunduğunuz zaman, bu alan içerisinde bir sigara çıkmaktadır. Ayrıca çakmaklı olan sigara tabakaları da piyasada satılmaktadır. Bu ürün son derece büyük bir ilgi görmektedir. Çünkü bu tabaka sayesinde çakmak taşımaya gerek kalmamaktadır. Çakmak, tabaka içerisine sabitlenmiştir. Yani çakmak kesinlikle düşmez. Çakmağı yerinden de oynatamazsınız. O yüzden de aynı anda hem tabaka hem de çakmak taşımış olursunuz.

Çakmak Modelleri Nasıldır?

Set içerisinde ayrıca çakmak modelleri de bulunmaktadır. Çakmaklar oldukça güzel ve kaliteli malzemeden üretilmiştir. Birçoğu da kapaklıdır. Kapaklı tasarımlar çok daha büyük bir ilgi görmektedir. Bundan dolayı da satışları çok fazladır. Bazı çakmak tasarımları sadedir. Bazılarının üzerinde ise farklı görseller bulunmaktadır. Set olduğu için, tabaka üzerindeki görselin aynısı çakmak üzerine de işlenmiştir. Bundan dolayı da tam bir set ortaya çıkmaktadır. Zippo çakmak setleri piyasadaki en kaliteli ve en uzun ömürlü çakmak setleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü bu markanın çakmakları ömür boyu kullanım garantisine sahiptir. Yumuşak alev özelliğine sahiptir. Kesinlikle rüzgardan etkilenmez. Bundan dolayı da büyük bir ilgi görmektedir.

Hediye Nereden Satın Alınır?

Hediye satın almak için birçok alternatif vardır. Özellikle internetten satın almak son derece popüler bir hale gelmiştir. Çünkü bu platformda birçok farklı model vardır. Bu modellerin fiyatları da, piyasadaki fiyatlar ile karşılaştırıldığı zaman son derece uygundur. Bundan dolayı da ürünlere olan ilgi, özellikle internet ortamında artmıştır. Ürüne dair her türlü görsel ve teknik bilgi de bulunmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ