Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tabakası Sarmalı Çeşitleri

Sigara tabakası sarmalı modellerini tercih ediyorsanız, aslında daha keyifli ve sağlığına daha çok önem veren birisiniz demektir. Çünkü sigara sarmak demek, daha az katkılı hatta saf tütün kullanmak demek. Ambalaj içinde satılan tütünlerin çok çeşitli zehirler içerdiği bugün bilinen bir gerçek. Yanan her şey zararlıdır. Dolayısıyla saf tütün de çok masum değil. Ama tütün kullanmayı bırakamıyorsanız, bir sarmalı tütün tabakası edinmeniz sağlığınız açısından iyi bir fikir olabilir.

Tabaka, Tütün ve Fiyatlar

Tütün tabakası fiyatlarına bakın. Kendiniz için birini bulacağınız kesin. Her fiyat ve model piyasada var. Gerisi sizin seçiminize kalmış.

Tütün tabakası hepsi burada mağazalarında, hediyelik olarak da düşünebileceğiniz çeşitlerle bulunuyor. İstediğiniz birini hediyelik olarak seçip, istediğiniz kişiye istediğiniz notla gönderebiliyorsunuz. Uzaktaki birine bu şekilde değerli bir armağan sunmanız mümkün.

Gümüş tütün tabakası, hediyelik olarak da günlük kullanım için de düşünülebilir. Hatta partnerinize ve kendinize aynı model gümüş tütün tabakası alabilir ve içine anlamlı bir şeyler yazdırabilirsiniz. Gümüş üzerine çok şık yazılar işlenebilir. Sıra dışı bir armağan vermiş olursunuz ve bu arada sizin de bir tane tütün tabakanız olmuş olur!

Slim sigara sarma tabakası da alabilirsiniz. İstediğini modelin slimi artık üretiliyor. Siparişte bu detayı belirtiyorsunuz bu kadar.

Tütün sarma aletiyle hazırladığınız sigaralar, içinize daha çok siniyor. Daha az katkılı olması biraz daha iyi hissetmenizi sağlıyor. En kısa sürede bırakmalısınız, o ayrı konu. Ama bırakamıyorsanız da bu aletlerden birini almanız çok önemli.

Tütün koyma tabakası yeterli kapasitede üretiliyor. Aşırı tiryakiler ya da ikramdan hoşlananlar en çok bunu merak ediyor. Acaba tütün koyma tabakası yeteri kadar tütün alıyor mu içine? Evet, 3 paket sigara üretecek kadar tütün sığdırma kapasiteleri var tütün tabakalarının!

Tütün tabakası paslanmaz metalden olduğunda, hiç sıkıntı yok, paslanmıyor. Ama kötü bir ürün alırsanız elbette paslanacaktır. Buna dikkat etmelisiniz.

Sigara tabakası fiyatları, detaylardaki kalite ve tasarıma göre değişiyor. İyi olanına bedelini ödemelisiniz.

Sigara tabakası sarmalı modelleri birbirinden değişik! Araştırın, karar verin ve alın! Afiyetle!

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ