Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tabakası Çakmaklı Ürün

Sigara tabakaları ürün kullanıma ek olarak çakmaklar ile birlikte üretilir. Sigara tabakası çakmaklı setler halinde hem kişisel kullanım için uygundur hem de hediyelik eşya olarak tercih edilebilir. Bu ürünlerinin tasarımlarındaki çeşitlilik şıklık kazandırır. Kişiye özel tasarımlar da yapılır. Bu tasarımlar genel olarak kişinin isim ve soy isminin yer aldığı şekilde üretilir. Böylelikle uygun fiyatlara şık hediyeler oluşturulur.

Tabaka Çeşitleri

Tabaka çeşitleri hem tütün kullananlar hem de hazır paket sigara kullananlar için uygundur. Sadece tütün konulan tabakaların yanında hazırlanmış sigaraların saklanabildiği tabakalarda mevcuttur. Çakmaklı tabakalar ise her iki çeşit için üretilir.

Çakmaklı sigara tabakası Daniel Klein markası erkeklerin en çok tercih ettiği ürünlerdir. Hem kaliteli bir marka olması hem de markaya özel tasarımın yer alması ürünü şıklaştıran önemli detaylardandır.

Hediyelik Tabakalar

Hediyelik sigara tabakası klasik hediyelerden sıkılmış insanlar için farklı bir tercih olmaktadır. Sigara aksesuarları arasında hem kullanım kolaylığı sağlayan hem de tasarımlarıyla kişiye özel olan tabakalar tercih edilir.

Tabakalar dışında tercih edilebilecek diğer sigara aksesuarları otomatik sigaralık ve çakmaktır. Otomatik sigaralar sigara kutusunun mekanik halidir. Bir tuşla içerisinden sigara çıkarılabilen bu kutular en farklı dizayna sahip aksesuardır.

Tabaka Markaları

Focus sigara tabakası en çok bilinen markalar arasındadır. Kullandığı metalin çelik ağırlıklı olması ile tabakaları daha sağlamdır. Hem de kullanım sırasında yere düştüğü zaman kolay kolay çizilmeyen bu ürünler uzun süre tabaka kullanmak isteyen insanların tercihleri arasındadır.

Zippo çakmak ve sigara tabakası seti ise çakmak da özellikle farklı tasarımlar sevenler için iyi bir tercih oluyor. Sevilen be kaliteli olan Zippo markası ile oluşturulan setler hem hediye olarak uygun hem de kişisel kullanım için zevkli bir markadır.

Tabakalar Nereden Satın Alınabilir?

Sigara tabakası fiyatları genellikle 100 TL’nin altında satışa sunulur. 10 TL’ye kadar sigara tabakası bulunur ancak burada önemli olan kalite değeridir.

Sigara tabakası nerede satılır sorusu ise fazla satış alanı olmamasından kaynaklı bilinmez. Ancak online alışveriş sitelerinden satın alarak hem kampanyalardan yararlanırsınız hem de çok fazla çeşit bulabilirsiniz. Sigara tabakası çakmaklı olarak daha uygun fiyata satılır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ