Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tabakası Çakmaklı Ürün Seti

Sigara tabakaları 80’lerde çok yoğun bir kullanıma sahipti. Herkesin tütün kullandığı bu zamanlar tabakalar zorunluluktu. Ancak şu an sigara aksesuarı olarak tekrar talep görmeye başlamıştır. Özellikle tabakaların dış kısımlarının farklı şekillerdeki deri baskılarla dizayn edilmesiyle talep artmıştır. Çantaya konulunca açılıp dağılan sigara paketleri yerine tabakalar dağılmaz ve kırılmaz. Üstelik normal sigara kutularına göre şık bir görüntü oluşturur. Tüm bu etkenler bir araya gelince insanlar tabaka kullanımına yöneldiler. Sadece sigara aksesuarı tasarımı işiyle uğraşan ticarethanelerin açılmasıyla da online satış alanı büyük çeşitliliğe erişti. İstenilen her model ve fiyat aralığında ürün bulunabiliyor. Sigara tabakası çakmaklı ürünler ise set halinde üretilerek büyük kullanıcı kitlesine ulaşıyor.

Tabaka Çeşitleri

Çakmaklı tabakalar ürün seti şeklinde satışa sunulmaktadır. Her iki üründe de aynı tasarımın bulunması şık bir görüntü oluşturuyor.

Tasarımlar arasında en çok beğenilenler kaliteli markaların kendi logolarını kullandıkları ürünler oluyor. Özellikle çakmaklı sigara tabakası Daniel Klein tarafın üretilmeye başlandıktan sonra herkesin ilgi odağı olmaya başladı.

Hediyelik Eşya

Hediyelik sigara tabakası klişeleşen tüm hediye çeşitlerine nazaran özel günler için çok uygun bir hediye. Şık bir paketle birlikte gönderilen çakmaklı setler hem uygun fiyata satın alınır hem de kişilere kullanışlı hediyeler sunar.

Daha farklı tasarımların dışında farklı aksesuar türleri arayanlar için en uygun tercih otomatik sigaralık ve çakmak oluyor. Otomatik sigaralıklar hem tabaka gibi kullanılan hem de mekanik olan sigara kutularıdır. Ve farklı olmaları nedeniyle ortamlarda dikkat çekmek isteyenler için uygundur.

Tabaka Markaları

Daniel Klein markasının yanı sıra Focus ve Zippo’da dikkat çeken markalar arasında bullunuyor. Focus sigara tabakası hem kaliteli üretimi hem de uygun fiyatıyla tercih ediliyor.

Zippo çakmak ve sigara tabakası ise en kaliteli ürünler arasında yer alıyor. Çakmaklarındaki farklı tasarım ve benzinle çalışma özelliği ile bütün aksesuar severlerin gözdesi haline gelmiş bir üründür.

Sigara Tabakası Satın Almak

Sigara tabakası fiyatları çok uygundur. Yapılan malzemeye göre de farklılık göstermektedir.

Sigara tabakası nereden alınır sorusunun en ekonomik yanıtı sigara tabakası çakmaklı ürün setlerinin online alışveriş sitelerinden alınması olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ