Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tabakası Çakmaklı Çeşitler

Sigara tabakaları hem tütün kullananlar için hem de hazır sigara kullananlar için kullanışlı olmaktadır. Özellikle cebe ya da çantaya konulan hazır sigara kutularının sürekli dağılıp ezilmesi gibi sorunlar insanları tabaka kullanımına yönlendirmiştir. Hazır sigaraların sarılıp taşınması için tasarlanan tabakalar en sık tercih edilenlerdir. Bazı sigara tabakası çakmaklı olarak üretilmektedir.

Tabaka Çeşitleri

Tabaka çeşitlerinin farklılaşması günümüzdeki teknolojiye bağlı olarak oluşmuştur. Baskı teknolojilerinin istenilen tüm yazı, resim ve fotoğrafları basabilmesi ile tabakalar sonsuz görüntü değişikliğine kavuşmuştur. Çakmaklı tabakalar için ise baskıların birlikte yapılması uyum sağlamaktadır.

Çakmaklı sigara tabakası Daniel Klein bu çeşitliliğin en şık halini yansıtan markalar arasında yerini almaktadır. Genellikle kendi logosunu tasarımlarında kullanan bu marka erkeklerin en gözde aksesuarları arasında yerini almaktadır. Kişiye özel tasarımlar ile bütünlenen bu ürünler sigara aksesuarları arasında tabakaların ve çakmakların öne çıkmasını sağlamıştır.

Hediye Sigara Tabakası

Ortamlarda farklılık yaratmayı seven ve sigara kullanan arkadaşlarınız için alabileceğiniz en güzel tercih hediyelik sigara tabakası olacaktır. Hediye edeceğiniz arkadaşınızın zevkine göre satın aldığınız bu hediye uzun süre kullanılabileceği için unutulmaz olacaktır.

Otomatik sigaralık ve çakmak yine farklılık yaratan aksesuarlar arasında yerini alır. Özellikle otomatik sigaralık ortamlarda dikkat çekecektir. Klasik sigara kutularının mekanik halidir.

Tabaka Markaları

Daniel Klein markasının yanı sıra hem Focus hem de Zippo markası en beğenilen markalar arasındadır. Focus sigara tabakası uygun fiyatının yanı sıra ürettiği farklı tasarımlar ile her zaman ilgi çekmiştir.

Zippo çakmak ve sigara tabakası en bilinen aksesuar markasıdır. Özellikle çakmaklarının sahip olduğu kapaklı tasarım ve benzinli çalışma mekanizması herkes için etkileyici olmaktadır.

Tabakalar Nereden Satın Alınabilir?

Tabakaların satın alınacağı yerler hakkında tam bir adres yoktur. Sigara tabakası nerede satılır sorusunun birçok yanıtı olabilir. Tütün ürünleri satan dükkanlarda ve hediyelik eşya dükkanlarında bulunabilir. Ancak satın alacağınız en iyi yer online alışveriş siteleri olacaktır.

Sigara tabakası fiyatları genellikle kalitesine göre değişir ancak piyasada ortalama fiyatlarla satılır. sigara tabakası çakmaklı olarak alındığı zaman çok daha uygun fiyatlara mal edilmiş olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ