Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tabakası ve Çakmak Modelleri Fiyatları

Oldukça makul fiyatlara satın alabileceğiniz sigara tabakası ve çakmak modelleri, internette beğeninize göre bulabileceğiniz çeşitliliktedir. Özellikle bazı firmalar yüzlerce alternatifi sizler için sunmaktadır. Hediyelik sigara tabakası almak istiyorsanız bunu hem kadınlar için hem de erkekler için oldukça kullanışlı bir hediye olacağını düşünebilirsiniz.

Sigara Tabakasının Avantajları Nelerdir?

Hem hazır sigara kullananların hem de sarma sigara kullananların tercihi olan tabakalar çantada koku bırakmaması nedeniyle sevilmektedir. Karton paketler sigara kokusunu engellemez ve özellikle bayanlar bu konudan şikayetçidir. Çakmaklı sigara tabakası bu kokunun önüne geçtiği için alınır.

Sigara tabakası fiyatlarıyla işlevselliği kıyaslandığında da çok cazip bir üründür. Kolay yıpranabilir ve ezilebilir karton kutular yerine şık tabakalar kullanmak görsel anlamda da size daha fazla estetik gelecektir.

Sigara Tabakası Çeşitleri Nelerdir?

Tabaka çeşitlerini yüzeylerine, kullanım alanlarına ve cinsiyete göre sıralayabiliriz. Çakmaklı tabaka modellerine bakarsanız genelde insanların yüzeylerine göre ayırdığını farkedersiniz. Bunlar krom yüzey, bakır yüzey, gümüş, baskılı, işlemeli şeklinde uzayabilir.

Sigara tabakası kapıda ödeme seçeneği olan modelleri ayrıca sarmalı ve normal olarak da ayırabiliriz. Sarmalı modeller içerisinde tütün sarmaya yarayan bir mekanizmayı da barındırırken, normal modeller sadece sigara saklamak içindir.

Sigara Tabakası Nereden Alınmalıdır?

Sigara tabakasını genelde insanlar set halinde online mağazalardan almaktadır. Bu mağazalarda ürün çeşitliliği daha fazladır. Özellikle Zippo çakmak ve sigara tabakası çeşitleri internette daha yaygındır.

Bunun haricinde görerek almak gibi bir amacınız varsa ve sigara tabakası nerede satılır sorusunu gerçek bir mağaza için soruyorsanız o zaman tobacco shoplar sizin işinizi görecektir. Aynı şekilde tütün ürünleri satan yerlerde de takım ya da tek tek tabaka ve çakmakları bulabilirsiniz.

Baskılı Sigara Tabakası Modelleri Nelerdir?

Resimli sigara tabakasının üzerine istediğiniz baskıyı yaptırabileceğiniz gibi genelde tercih edilen modeller şehir manzaraları, müzik grupları, yazılar, sloganlar, mat ve parlak düz yüzeyli baskılar, ünlü film ve dizi afişleri, film ve dizi karakterleri gibi baskılardır. Sigara tabakası ve çakmak modellerinden zevkinize en yakın olanı seçebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ