Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tabakası ve Çakmak Kullanmanın Faydaları Nelerdir

Sigara tabakası ve çakmak, karton sigara paketlerine nazaran çok daha kullanışlıdır. Bunun en büyük nedeni karton paketlerin daha kolay yıpranması ve çantada kötü bir koku bırakmasıdır. Oysa tabakalar çok daha sağlamdır ve koku bırakmadan taşımanıza imkan verir. Hediyelik sigara tabakası bu nedenle hediye edildiği kişiyi oldukça sevindirecektir.

Tabakalar ve Çakmaklar Takım Halinde Alınabilir mi?

Bilhassa tütün kullananların tercihi olan tabakalar çakmaklarla takım olarak üretilebilmektedir. Bunlar set halinde satılır ve çakmaklı sigara tabakası şeklinde adlandırılır. Tabakanın yüzeyi ile çakmağın yüzeyi aynı kaplamaya ya da işlemeye sahip olur.

Sigara tabakası fiyatları da yukarıda bahsettiğimiz işlemeye ya da kaplamaya göre farklılık gösterebilir. Takım halinde satılanlar daha pahalı olacaktır. Aynı şekilde daha yoğun bir işlemeye sahip olanlar da düz tabakalara göre fiyat farklılığı gösterebilir.

Sigara Tabakası Fiyatlandırmaları Nasıl Yapılır?

Gümüş tabaka, krom tabaka, mat ve parlak tabaka, kaplamalı tabaka şeklinde çakmaklı tabakaları bazı sınıflara ayırabiliriz. Bunlar işlemelerine göre ve kaplamalarına göre fiyatlandırılır. Yani baskılı olan tabakayla krom olan tabakanın fiyatı farklı olacaktır.

Ödeme seçenekleri anlamında türe göre farklılık göstermeyeceğini bilmeniz gerekir. Yani sigara tabakası kapıda ödeme imkanı alacağınız her tabaka ve çakmak takımı için geçerlidir.

Sigara Tabakaları Hediyelik Eşya Olarak Alınır mı?

Tabakalarda özellikle set halinde alınanlar hediyelik eşya olarak kullanılabilmektedir. Arkadaşlarınıza özel günlerinizde, ya da sevgilinize, annenize, babanıza zippo çakmak ve sigara tabakasını hediye edebilirsiniz.

Eğer nereden alacağınızı bilmiyorsanız ve sigara tabakası nerede satılır diye soruyorsanız sizi tobacco shoplara, tütün mağazalarına ya da internet üzerinden satış yapan bu tarz hediyelik eşya mağazalarına yönlendirebiliriz.

Sigara Tabakası Çeşitleri Nelerdir?

Sigara tabakası ve çakmak çeşitleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi kaplamalarına göre ayrılabilir. Resimli sigara tabakası, işlemeli sigara tabakası, mat ve parlak tabakalar gibi ayırabiliriz. Bunun yanı sıra boyutlarına göre de ayrım yapılabilir. Hazır sigaralar için üretilenlerin boyu ile tütün kullanıcıları için üretilenlerin boyu farklı olacaktır. Çakmaklar da bayanlar için özel olarak hazırlandığından boyutları daha küçüktür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ