Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevgiliye Hediye Fikirleri Erkek

Yeni bir ilişkiye başladınız ve özel bir gün için ya da içinizden geldiği için erkek arkadaşınıza hediye almak istiyorsunuz. İlişki yeni, daha yeni tanımaya başlıyorsunuz ve ne alacağınızı bilmiyorsunuz dimi? Sevgiliye hediye fikirleri erkek arkadaş için ilişkinin başında da ortasında da fark etmeden alabileceğiniz ürünlerin tek bir amacı olmalı oda işe yarayacak objeler seçmelisiniz. Erkekler hediyelerin duygusal boyutuna bakmak yerine işlevselliğine bakarlar. Üzerinde yazan mesajdan daha çok ne işe yarayacağı onlar için daha önemlidir. Bu nedenle onlara maneviyatı ağır olan hediyeler yerine işlevselliği olan sürekli kullanabilecekleri hediyeler alın.

Sevgiliye Hediye Fikirleri Erkek

Erkek arkadaşınız bir kahve delisi mi ya da çay içmeye bayılıyor mu? Toplantılar iş yoğunluğu nedeni ile çayı kahvesi sürekli soğuduğundan şikayetçi mi? Ona termos içerikli ısıyı koruyan kupalardan hediye alın. İş ortamında kullanabileceği içerikte olmasına dikkat edin. Erkekler bu tarz hediyelerde kalpli, aşk mesajı içeren objeleri iş yerlerinde kullanmayı genellikle tercih etmezler bu açıdan dikkatli olmanızda fayda var.Kanyak matara setlerini de farklı ve değişik hediye arayışında olan bayanlar düşünebilirler.

Sevgiliye hediye fikirleri erkek hediyelik eşyalar içerisinde ofis ortamı dışında ev için duvara asılan dekor amaçlı masklar, saatler, tablolar hediye olarak düşünülebilir. Bunlarda da daha çok kişinin zevkine göre motor, araba içerikli olan hediyelik eşyaları tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ