Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevgiliye Hediye Fikirleri El Yapımı

Bayan erkek fark etmeden özellikle yeni başlayan ilişkilerde hediye seçimi yapmak oldukça zorludur. Klasik hediyeler alınmak istenmez, farklılık aranır ama kişiler birbirlerini iyi tanımadıkları içinde ne alacakları konusunda kararsız kalırlar. Bayanlar için durum bu şekilde iken erkeklerin hediye alma süreci ilişkilerin ilerleyen safhalarında da aynı olabilmektedir. Genel olarak birçok bey hediye alma ve verme konusunda duygusal olamadıkları gibi seçim yapma konusunda da kız arkadaşlarını eşlerini çok iyi tanısalar bile başarılı olamazlar. Bu durumda olan beyler için bizim tavsiyemiz sevgiliye hediye fikirleri el yapımıürünler hediye etmenizdir.

Sevgiliye Hediye Fikirleri El Yapımı

Bayanlar içerisinde emek olan, manevi boyutu daha ağır olan ve anlamlı olan hediyeleri severler. Bu açıdan bakıldığında ise kız arkadaşınız için ilişkinizin başında ya da ileri aşamalarında fark etmeden el yapımı hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Örneğin oyuncak bebekleri çok seven bir kız arkadaşınız varsa ona el yapımız bez bebek hediye edin.

Sevgiliye hediye fikirleri el yapımıürünlere örnek olabilecek ve aynı zamanda romantizmi yakalayabileceğiniz en güzel hediye ise ahşaptan el işlemeciliği ile yapılan mumluklardır. Harf işlemeli olan mumluklarla sevdiğiniz kişinin baş harfi ve sizin isminizin baş harfinden oluşan ikili bir takım ve üzerine şık ve sevdiği renklerden oluşan bir set yaparak sevdiğiniz bayana hediye esebilirsiniz. Harf içerikli mumluklardan sevgi sözcükleri de oluşturabilirsiniz. Aşk gibi, sevgilim gibi…

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ