Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevgilinizi Evliliğe İkna Etmenin Yolları

Sonunda istediğiniz evlilik için ideal kişiyi bulduğunuzda bir an önce sevgilinizle evlenmek istemeniz oldukça doğal bir tepkidir. Evlilik sizin için oldukça güzel bir yuva haline gelecektir. Bu yuvayı ancak sevgilinizle kurmak isteyeceksiniz. Bu duruma kavuşmak ve bu hisleri gün yüzüne çıkarmak için gerçekten de evlenilecek insanı bulduğunuz anlamına gelmektedir. Bunu anlamak için kesinlikle uzun zaman düşünmüş olmalısınız. Sevgilinizi ideal eş adayı olarak görerek bir an önce evlenmek istiyor olabilirsiniz. Fakat sevgiliniz evliliğe sizin kadar evliliğe sıcak bakmıyor olabilmektedir. Sevgilinizi evliliğe ikna etmenin yolları aslında çok da zor değildir.

Sevgilinizi Evliliğe Nasıl İkna Edersiniz?

  • Sevgilinizi evliliğe ikna ederken kesinlikle O’nu sıkmamalısınız. Bunun için sıkmadan her gün evlilikten bahsetmeden evliliğin şirin yanlarından bahsedebilirsiniz.
  • Sevgilinizi evliliğe ikna etmenin yolları arasında evlilikte sürekli birlikte aktivite yapmak zorunda olmayacağınızı belirtmek gerekir. Çünkü sevgiliniz evliliği bir hapis hayatı olarak görüyor olabilir. Bunun için sevgilinize özel alanlarının olacağını belirtmek ve buna uymak gerekir.
  • Sevgiliniz evliliğe yanaşmıyorsa ve çocukları çok seviyorsa kesinlikle yönteminiz bellidir. Çocuklarla ilgili vurgular yaparak dikkatini çekebilirsiniz. Ama bunu asla evlilikle ilgili olarak olduğunu gözünün içine sokarak yapmamak gerekmektedir. Bu sevgilinizi daha da çok evlilikten uzaklaştırır.
  • Sevgilinizi evliliğe alıştırmak için, özellikle gelecekle ilgili hayallerde vurgu yapmak sevgilinizi evliliğe ısındıracaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ