Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevgilinizi Çok Basit Hediyelerle Mutlu Edebilirsiniz

Kız arkadaşınıza veya eşinize özel günlerde hediye edecek bir şey bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu çok normal bir durum. Bu konuda yardım almanız ise böyle durumlarda bir şart haline gelmiş durumda. Neyse ki internet böyle bilgilerle dolu ve bu bilgi kaynaklarından biri de benim. Umarım size yardımcı olabilirim ve eşinizi veya kız arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz. Belirli imkânlar doğrultusunda size mümkün olduğunca yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Öncelikle kız arkadaşınız veya eşinizin ilgi alanlarını çok iyi bilmeniz gerekiyor. Çünkü size sunacağım öneriler içi doldurabilir öneriler olacak. Onların hoşuna giden hediye veya hediyelerle önerilerimin içini doldurmanız gerekecektir. Böylece ‘sevgiliye ne alsam?’ sorusunun cevabı kendiliğinden gelecektir.

sevgilinizi-cok-basit-hediyelerle-mutlu-edebilirsiniz

İki önerim var ve çok basit

İlk önerim kitap olacak. Ancak hemen endişelenmeyin, ilkokulda hediye almış olmak için alınan kitaplardan değil. Bu kitabın adını siz koyacaksınız. İçerisini de onun ilgi duyduğu şeylerle dolduracaksınız. Bir yazar gibi kitap yazmanız gerekmez, çok kısa öykü kitapları gibi bir hediye hazırlayabilirsiniz. Onun ilgi alanlarının yanında beraber geçirdiğiniz eğlenceli anları da yazabilirsiniz. Anılara önem verdiğinizi gösterir ve etkileyici bir hediyedir.

İkinci önerim ise onunla geçen zamanın önemini anlatabilmek için bir saat. Bu saat günlük kullanıma uygun olmayan bir saat olacak. Uzun süreli bir ilişkideyseniz ve birçok şey yaşamışsanız saatin üzerinde yaşadığınız zorlukları ve güzellikleri belirten imgeler olabilir. Gerçekten önemli olaylar yaşamışsanız, olayların saatlerini aklınızda tutabilmiş olabilirsiniz. Bunları ona hatırlatmak ‘sevgiliye ne alsam?’ sorusuna sıkı bir cevap olabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ