Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevgili Handikapı, Sevgiliyken Nasıl Davranmalı

16 Haziran 2018

İlişkiler genellikle önce arkadaş veya sevgili olarak başlıyor ve sonrasında evliliğe gidiyorlar. Çiftlerde sevgiliyken bir sürü şeyi yapamıyorlar ve evlenip daha rahat ve sağlıklı bir ilişki sağlıyorlar.  Sevgiliyken onlarca şeyi erkek arkadaşınızdan beklemeniz anlamsız ya da iplerin her durumda sizlerin elinde olmaması bazı zamanlar çok kötü olabiliyor. Eğer bir sevgiliniz var ve evli değilseniz hangi tür olumsuzluklar sözlü, nişanlı, evli olmadığınızda yaşanıyor bir bakalım.

  • Sevgiliyseniz düzenli bir görüşme sağlamanız sevgililiğin yapısına aykırı. Arkadaşlarınıza ve işinize göre görüşüyorsunuz. Akşamları her halukarda görüşememeniz büyük bir eksiklik, hayatınızın büyük bir kısmının da iş de geçtiğini düşünürsek biraz daha kopuk bir ilişkiniz olabiliyor.
  • Sizlerin sorunları olduğunda çoğu zaman söyleyemiyorsunuz ve yanlış anlar mı kaygısı taşıyorsunuz ve evliler gibi birlikte hareket edip çözüm aramanız daha zor oluyor.
  • Bir sorun yaşadığınızda her zaman çeker gider korkusu yaşıyorsunuz ve giderse de evlilik cüzdanı, yüzük gibi sorumluluk taşımadığınız için bağlayıcı herhangi bir şeyiniz olmaması büyük bir sevgili handikapı. Çok uzun süredir çıkıyorsanız bile karşı tarafın gitmek istemesi bile onun için yaptıklarınızın ve zamanınızın boşa gitmesine neden oluyor.
  • Sevgiliyken bir çok huyunu ve ev hayatını da bilemediğiniz için karşınızdaki insanı çok da tanıdığınızı söyleyemezsiniz.
  • İstediği zaman istediğini yapabilir, size haber vermek ya da sizi de mutlaka gittiği yere götürmek zorunda değil.
  • Her zaman başka bir kızla aşk yaşayabilme olasılığı da bunlardan biri.

İlişkilerin sevgili handikapı çok fazla yaşanmaması için iki tarafında başka sorunlar yok ise bir sene gibi bir süre tanışmak ve bu handikapları en aza indirmeniz daha sağlıklı bir ilişkiniz olmasını da sağlayacaktır.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ