Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevdiğinizi Göstermenin Nostaljik Yolu

Her insan farklıdır. Ancak bazı çiftler daha farklı olabiliyor. Bunu hayat standartları olarak değil de daha çok anlayışlarıyla belli ediyorlar. Mesela lüks bir mekânda yemek yerine güzel otantik bir yerde çay içmeyi daha çok tercih edebilirsiniz. Sevgililer Günü İçin Değişik Hediye arayışlarınız da muhtemelen bu gibi farklara dayanıyordur. Herkes gibi pahalı ya da klişe bir hediye aramıyorsunuzdur. Hatta farklı ve normalde kimsenin aklına gelmeyecek ama biraz da kullanılan bir şeyler düşünüyorsunuz belki de. Sevgililer Günü Alınacak En Güzel Hediye araştırmanızda bir yerde tıkanmış olmalısınız.

Sevmek Değer Vermektir

Sevgililer Günü Hediyesi Çiçekler, tek taşlar ya da şık hediyeler olabilir. Ancak herkesin aldığı ve garanti gözüyle bakılan bu hediyeler size pek hitap etmiyor olabilir. Daha farklı ve daha size göre şeyler bakıyorsunuzdur. Hele ki Sevgililer Günü Bayana Hediye alacaksanız. Kadınlar erkeklerden daha hassas olurlar. Yani alacağınız hediyeyi iki kere düşünmeniz gerekir.

Bunun için size eski moda bir gaz lambasına ne dersiniz? Oldukça farklı olan bu nostaljik hediyeyi bir de farklı tasarımlarla sevgilinize hediye ettiğinizi düşünün. Bunu dekoratif bir süs olarak kullanabilirsiniz. Ya da gaz lambasında müzik dileyip kitap okuduğunuzu düşünün. Yağmur yağarken ya da kar yağarken gaz lambasında dışarıyı seyretmek, ya da kitap okumak, kahve içip sohbet etmek gibi farklı bir etkinlik için kullanabilirsiniz.

Sevgililer Günü Değişik Hediye listenizde kesinlikle bulunması lazım değil mi?

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ