Web sitemize hoşgeldiniz.

Sahip Olmayı Düşünen Kişiler İçin Zippo Çakmak Özellikleri

Amerika’da üretilen ve kalitesini tüm dünyaya ispatlayan zippo kalite sıralamasında ilk sıradadır. Bu konuda lider olmasında zippo çakmak özelliklerinin yeri büyüktür. Slim ve regular olmak üzere iki türü bulunan çakmaklar tümü ile metal malzemeden üretilmektedir. Rüzgarda bile sönmeyen çakmak diğer çakmaklara göre kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca tüm modellerdeki çakmaklar benzin ile yanmaktadır. Zippo çakmaklar sesi ile de diğer çakmaklardan ayırt edilebilmektedir.

Hangi Türde Modelleri Vardır?

Zippo çakmak ucuzluğu çakmağın modeline bağlıdır. Düz ve işlemeli modellerde renk ve desen kaybı yaşanmayacağı için çakmağın aldığı yıpranma görülememektedir. Tüm modellerinin fırın boyası yardımıyla boyandığı baskılı modeller aşınmaya karşı uzun süre dayanıklıdır ve kolay kolay tahrip olmamaktadır. Klas bir görünüme sahip kabartmalı modeller de bulunmaktadır ancak bu modeller diğerlerine göre daha dikkatli kullanılmalıdır. Çünkü düşürme veya çarpmak gibi kazalarda çakmağın kabartması düşebilir. Armor case zırhlı kasa modelleri ise en sağlam çakmaklardır çünkü dış kasaları normale göre bir buçuk kat daha kalındır.

Nereden Alabilirim?

Zippo çakmak özellikleri nedeniyle tüm markalar arasında lider konumdadır ve birçok yerden satın alabilirsiniz. Ülkemizde bulunan d&r zippo bölümlerinden, tobacco shoplardan ve zippo bayilerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Zippo satın almak istediğinizde çok sayıda çeşit ile karşılaşacaksınız. Eğer aradığınız model bu mağazalarda yok ise internet üzerindeki mağazalardan ve hatta yurtdışından getirebilme imkanınız bulunmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ