Web sitemize hoşgeldiniz.

Sade Şıklığı Üzerinde Barındıran Samsun Zippo Çakmak

Dünyanın en büyük çakmak markalarından biri olan Samsun Zippo Çakmak şimdi sizlere özel tasarımlarıyla üretilmektedir. Zippoyu diğer çakmaklardan ayıran en önemli özellik ise çakmak gazı ile değil zippo benzini ile çalışmasıdır. Metal aksamları sayesinde dayanıklı oluşunu bütün dünyaya kanıtlayan zippo sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en özel hediyelerden biri olabilir. Orijinal garanti belgesi ve tekrar doldurulabilme özelliği sayesinde sonsuza dek kullanılacak bir armağan verebilirsiniz.

En Özel En Şık

isme özel zippo çakmak kişinin ismine göre hazırlanması sayesinde tamamen kişiye özel olacaktır ve başka hiç kimsede eşi benzeri olmayacaktır. Sevdikleriniz için tasarlanmış olan bu hediyenin üzerine istediğiniz herhangi bir isim özenle işleniyor. Böylelikle sevdiklerinize müthiş bir hediye haline gelen bu ürün eşsiz bir hatıraya dönüşüyor. zippo kibrit modelleri arasında da her tarza ve her kişiye uygun olan modeller de mevcut. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu çakmağı ömür boyu garantili olarak kullanabilecekler.

Bir Ömür Kalıcı

Modelden modele ve çeşitten çeşide değişen zippo çakmak fiyatları arasında her bütçeye uygun olan seçenekler de var. Sigara kullanmaktan vazgeçemeyen sevdiklerinize ister özel günlerde isterseniz de özel günleri beklemeden armağan edebileceğiniz bu çok özel çakmak ile her daim onun aklında ve kalbinde olabilirsiniz. Samsun Zippo Çakmak oldukça şık dizaynları ile sizlere çok geniş seçenekler sunuyor. Hediye edildiğinde başka hiçbir hediyenin vermediği mutluluğu verecek olan bu çakmak, hediyeyi alan kişiye kendini oldukça özel hissettirecek.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ