Web sitemize hoşgeldiniz.

Rüzgara Karşı İlerleyenler için Bir Çakmak

21 Mart 2017

Zippo çakmakların insanlar tarafından çok sevilmesinin nedenleri arasında tasarımları gösterilebilir. Çakmak yüzeyine işlenebilen sayısız sembol ve resim ile insanlar sahip oldukları bir eşya da kendilerinden bir parça bulmayı çok seviyor. Çakmağına bakarak karşınızdaki insan hakkında fikir yürütebilirsiniz desek yanlış olmaz sanırım. Belki de bu özelliği sayesinde insanlara aşıladığı samimiyetle bugünlere geldi Zippo firması. Hayatta her zaman küçük şeyler bizlere daha fazla mutluluk getirmiştir.

Harley ve Zippo

Zippo, Harley Davidson ile bir araya geldiğinde ortaya çıkan şeyden ne beklenir? Tabi ki de serseri bir stil. Karizmatik motorcuların ceplerinden bakkalda 1 liraya satılan çakmakların çıkması beklenemez. Kullandıkları motor kadar kalifiye bir çakmak olmalı o ceplerde. Uzun bir sürüşün ardından kenara çektikleri motorlarına yaslanıp, sigaralarını yakabilecekleri ve üzerinde harley’in o efsanevi flame eagle logosunun olduğu bir çakmak olmalı. Aksi durumda altlarındaki motorun hakkını veriyor olmaları konusunda insan şüpheye düşebilir.

Harley severler

Zippo’nuz üzerinde harley davidson eagle logosu olması için motorunuz olması gerekmiyor tabi ki. Platonik aşıkları içinde en azından içlerindeki hasreti dindirebilecek bir alet olabilir. Bu tasarıma sahip zippo fiyatları yaklaşık 150 – 200 Türk lirası civarında bulunuyor. Sevdiğiniz bir şey için ve ömür boyu yanınızda taşıyabileceğiniz bir şey için değer mi sorusunu cevaplamak size kalmış. Zippo’nuzda Harley Davidson Flame Eagle logosuna sahip olmak için daha fazla beklemeyin. Kendinizi bu zevkten mahrum etmeyin.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ