Web sitemize hoşgeldiniz.

Romantizmin Baş Aktörlerinden Birisi

Sevgililer Günü İçin Değişik Hediye bakıyor musunuz? Hala ne hediye edeceğinize karar veremediniz mi? seçeceğiniz hediyenin basit görünmesinden mi korkuyorsunuz? Ya da hediyenizin beğenilmeyeceğinden mi korkuyorsunuz? Sevgililer Günü İçin Alınacak En Güzel Hediye hakkında kafanız mı karışık? Size yardım edecek kimse yok mu? Hepsinin cevabı aslında o kadar kolay ki…

Basit Bir Mum Değil

Hemen herkesin aklına Sevgililer Günü Hediyesi Çiçekler olarak gelir. Kısmen doğrudur da. O özel günde insanlar kendilerine ve değer verdiği sevgililerine ya da eşlerine özel bir şekilde kutlamak ister. Ancak bazen Sevgililer Günü Bayana Hediye alma telaşıyla gerektiği gibi geçmeyebilir.

Romantizm için çiçek aldıysanız yanlış yapmadınız. Sadece başka alternatifleriniz de vardı. Bunlardan en az çiçek kadar etkili olanları ise mumlar oluyor. Romantik bir akşam yemeği derken nasıl ki aklınıza mum ışığı geliyorsa aynı şekilde evde kendi başınıza mumlarla romantik bir ortama geçiş yapabilirsiniz. Mesela yağmur yağıyor diyelim, hemen mum ışığında müzik dinleyebilir. Sevgilinizle kitap okuyabilirsiniz. Ya da güzel bir içecek eşliğinde yağmuru izlerken mum ışığında yağmuru izleyin. Suda yüzen mumlarla duş keyfinize biraz da romantizm katabilirsiniz. Dekoratif mumlarla güzel bir şamdanı evinizde çok klasik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sevgililer Günü Değişik Hediye seçmek için aslında güzel bir bahane de olabilir. Ancak yine de hediyenin telaşından ya da kaygısından bu günün anlamını kaçırmayın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ