Web sitemize hoşgeldiniz.

Romantik Hediyelik Eşya

Romantizm, çiftler için önem arz eder. Çünkü romantizm ile aşklar canlı kalır, sevgiliye bağlılık artar ve sevgilinize karşı heyecan duyarsınız. Romantizm bir sözle, bir davranışla, bir jestle olduğu gibi bir hediye ile de olur. Sevginizi ölümsüzleştireceğiniz romantik hediyeler için binlerce seçenek vardır. Hediyelik eşya bu seçeneklerden biridir.

Özellikle 14 Şubat sevgililer günü için hediyeler çok özel ve çok çeşitlidir. Mumlar olmazsa olmazdır.

Ahşap Üzerine Basılı Fotoğraf

Ahşap hem nostaljik görünümlü hem de doğal duran bir malzeme olduğu için üzerine basılmış fotoğrafla birlikte çok güzel olacak ve harika bir hediyeye dönüşecektir. Bunu ayrıca tamamen kişiselleştirebilir ve aklınıza gelen başka şeyler ekleyebilirsiniz. Örneğin; ahşap üzerinde kabartmanı söz ya da oyularak yazılmış şiir olabilir. Ne yapmak istediğiniz tamamen size kalmıştır.

Asker Künyesi Görünümlü İsimli Kolye

Özellikle erkekler için seçilebilecek en anlamlı hediyelerden bir tanesi bu olabilir. Üzerine lazerle yazdırabileceğiniz bazı şeyler şunlar olabilir:

  • Sevgilinizin ismi ve sizin isminiz
  • İlişkiye başlama tarihiniz
  • İkiniz için de anlamlı olacak bir söz
  • Tanıştığınız şehir ya da yerin adı

Sevgiliye ne alınır diye düşünürseniz bu hediye tam size göre.

Sevgili Kitabı

İlişkinize dair pek çok şeyi barındıracak bir kitap hazırlayarak bunları ölümsüz anılara dönüştürebilirsiniz. Romantik anlar, birbirinize söylediğiniz tatlı sözcükler, en güzel fotoğraflarınız ve diğer şeylerle bir kitap oluşturabilirsiniz. Bu şekilde, kitabı elinize her aldığınızda, anılarınızı hatırlayacak ve ilk günkü gibi hissedeceksiniz. Sevgili kitabında bir çok detaya yer vererek, unutmamanız gereken önemli anları yazılı ve basılı hale getirebilirsiniz. Ayrıca oldukça orijinal bir hediye olduğundan dolayı sevgiliniz çok mutlu olacaktır.

Tasarım Tavla

Bu hediye özellikle birlikte tavla oynamayı seven çiftlere gelsin. Üzerine isim yazdırılabilen, fotoğraf bastırılabilen bu tarz bir tavla ile tavla oynarken daha da eğleneceksiniz. Baktıkça mutlu olacak ve sevginizi hissedeceksiniz. Ayrıca pullara da yazılar yazılabildiğinden dolayı oldukça orijinal bir hediyedir. Sevgilinize aldığınızda gerçekten mutlu olacağı bir seçim olarak karşınıza çıkar. Hem iç kısmı hem dış kısmı için özel tasarımlar yapılabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ