Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Küllükleri Bursa’da Bulunur Mu

29 Mart 2017

Puro içmeyi sevenlerin şüphesiz en büyük ortak özellikleri puro aksesuarları ve puro küllükleridir. Puro aksesuarları içinde puro kılıfı, puro çakmağı, puro taşıma ve saklama kutusu, puro makası gibi birbirinden farklı ve şık bir sürü ürün bulunmaktadır. Yüzlerce yıl boyunca içilen bir tütün ürünü olan puro, Küba’ nın dünyaya en büyük armağanıdır. En iyi purolara sahip olan Küba’nın bu anlamdaki en yakın takipçisi Dominik’tir. Puro kılıfları renk renk ve birçok modelde piyasada bulunmaktadır. Gerçek hayvan derisinden imal edilenleri de vardır. Ahşap gövdeli ve işlemeli olanları da. Taşıma kılıfı olarak da ifade edenler vardır bu kılıfları. Puro küllükleri Bursa’da da bulunabilir bir üründür. Tek yapmanız gereken neyi nerede arayacağınızı bilmektir. En çok tercih edilen aksesuarlardan biri olan bu küllüklerin tasarımsal çeşitlilikleri onları seçim konusunda insanları biraz zorlayabiliyor. Sade olan modelleri de var elbet ama insan böylesi bir aksesuarın kişisel zevklerini de yansıtmasını istiyor bazen. Bundan dolayı da piyasada bulunan yüzlerce çeşit ürünün arasında seçim yaparken insanın kafası karışabiliyor.

Puro Çakmakları

Puro çakmakları kokusuz ve özel bir gaz içerirler. Puronuzu sakın benzinli ve kokan gaza sahip bir çakmak ile yakmaya çalışmayın. Bu puronuzun o eşsiz aromasını bozacaktır kesinlikle.

Puroyu Yakmak

Puroyu yakarken çakmak ateşini puronun ucuna yaklaştırın ama ateş puronun ucuna değmesin, puroyu 360 derecelik bir açı ile sürekli çevirerek ucun tamamen yanmasını sağlayın, son olarak bir iki nefes alıp ateşin kuvvetlenmesini sağlayın.

Puro aksesuarlarını her yerde bulmak mümkün artık. İnternet sayesinde puro küllükleri Bursa’da bile rahatlıkla bulunabiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ