Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Aksesuarları İle Şık Bir Görünüm Yakalayın

Puro kullanan kirşler için alınacak hediyelik eşya seçenekleri arasında set halinde özel hediyeler bulunuyor. Tütün ürünleri arasında bulunan puro için birçok aksesuar bulunuyor. Puro kullanan kişilerin içimlerini kolaylaştıran ve sıklıkla kullanılan ürünler arasında çakmak, puro kesme araçları, küllük, puro kesici, puro kılıfı, puro nemlendiricisi bulunuyor. Set halinde de alınabilecek ürünler hediyelik eşyalar arasında tercih ediliyor.

Puro Kesicisi Nedir?

Hediye seçenekleri arasında puro aksesuarların set halinde ve tekli olarak da satılıyor. Farklı kalitelerde bulabileceğiniz ürünlerin tümü puro kullanan kişilerin sıklıkla kullandıkları eşyalar arasında bulunuyor. Puro kesici ve çakmak ile birlikte set halinde satılan ürünlerde şık tasarımlar bulunuyor.

Puro sigaralara göre daha kalın ve ağır bir sigara ürünüdür. Küçük tütünleri tekbir tütün üzerinde toplayarak sarılan puroyu tek bir içimde tüketemeyebilirsiniz. Bu nedenle kullanılan puronun uç kısmını düzgün bir şekilde kesmek için kesici ürünler kullanılır. Puro kesicisi yuvarlak bir kesici alet şeklinde olduğu gibi klasik makas görünümünde de bulunuyor. Kesici ürünlerde paşalanmaz çelik malzemesi kullanılarak uzun ömürlü bir hediyelik eşya seçimi yapmış olacaksınız.

Kesicinin yanında puro çakmağı seçilerek uyumlu bir hediyelik eşya oluşturabilirsiniz. Çakmak modelleri ve şekilleri, puro kesicisi ile aynı renk ve modelde olabilir. Puro çakmak seçiminde yüksek ateşli olmasına dikkat edin. Farklı çakmak modellerinde en çok zippo ve elektrikli ürünler tercih ediliyor.

Puro Kılıfı Nerden Alınır?

Hediyelik eşya seçenekleri arasında puro aksesuarlarını tercih edenler için puro kılıfları alternatif bir seçenektir. Set halinde puro delici, çakmak ve kılıf alabilir ve uyumlu bir hediye seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Puro kılıfında en çok deri ve süet malzemeler kullanılıyor. En az bir en çok altı puroyu taşıyan kılıflar arasında çok fazla seçenek bulunmuyor. Klasik modellerin hakim olduğu puro kılıfları üzerinde farklı şekil ve tasarımlar sık kullanılmıyor. Puro kılıfı ve set halindeki aksesuarlar ile hoş ve şık bir hediye sahibi olabilirsiniz. Kolaylıkla taşınabilen ürünler oldukça dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilmiş oldukları için uzun süre kullanılan bir hediye seçeneğidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ