Web sitemize hoşgeldiniz.

Pürmüz Çakmak Nerede Satılır Ve Fiyatları Nedir

20 Mart 2017

Pürmüz çakmak nerede satılır sorusunun cevabı nasıl bir pürmüz çakmak almak istediğinize göre farklılık gösterecektir. Profesyonel pürmüz çakmak almak isteyen bireyler için pürmüz çakmak nerede satılır konusuna verilebilecek en iyi cevap spor ve av malzemeleri satan mağazalar olacaktır. Profesyonel ürünler çok daha dayanıklı ve kaliteli ürünlerdir. Tam profesyonel pürmüz çakmak modelleri ekstrem sporlarda kullanılmaları üzere üretilmişlerdir. Bu sebeple gazsız 15 aydan fazla süre yanabilirler. Tam profesyonel çakmak tasarımlarının ilk reklamını doğa profesörü olarak tanınan Bear Grylls yapmıştır. Standart pürmüz çakmak fiyatları 2-40 TL arasında değişirken tam profesyönel pürmüz çakmakların fiyatları 150 TL’ye kadar yükselebilmektedir.

Pürmüz Çakmak Bayileri

Pürmüz çakmak bayilerinde pürmüz çakmak gazı, şaloma pürmüz çakmak çeşitleri ve pürmüz doldurma aparatları satılmaktadır. Pürmüz çakmak bayileri Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde bulabileceğiniz bayilerdir. Bu bayilerde satılan pürmüz çakmaklar yanında sizlere 1 litrelik pürmüz gazı verilecektir. Bu bayilerden tam profesyonel veya standart tasarımlarda pürmüz çakmak modellerini satın alabilirsiniz.

Pürmüz Çeşitleri

Pürmüz çeşitleri üçe ayrılırlar. Masa pürmüzler, portatif pürmüzler ve mutfak pürmüzleri günümüzde en sık kullanılan pürmüz çakmak çeşitleridir. Pürmüz çakmaklar en ekstrem koşullarda dahi kullanılabilirler. Bu çakmakların üretilme amaçları ekstrem sporlar ile uğraşan bireylerin rahatlıkla, her türlü hava koşulunda çakmak kullanabilmeleridir. İlk olarak inşaatlarda kullanılan pürmüz, günümüzde her alanda karşımıza çıkmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ