Web sitemize hoşgeldiniz.

Pürmüz Çakmak İzmir Bölgesinde Nerede Satılır

20 Mart 2017

Pürmüz çakmak İzmir bayileri, pürmüz çakmak satışı yapmaktadırlar. Pürmüz çakmak İzmir bayilerinde ayrıca çakmak doldurma aparatları ve pürmüz gazı bulabilmeniz mümkündür. Pürmüz fiyatları 2-30 TL arasında değişmektedir. Profesyonel pürmüz çeşitleri standart pürmüz çeşitlerinden çok daha yüksek fiyatlara satılırlar. Pürmüz çakmak çeşitleri 3 başlık altında incelenebilir; masa pürmüzleri, pipo ve zippo pürmüzleri , portatif pürmüzleri .Ayarlanabilir ateş özelliğine sahip olan bu çakmaklara gaz doldurulurken çok dikkatli davranılması gerekmektedir. Bu çakmaklar içerisinde bir miktar basınç bulunur. Çakmak içindeki basınç dengesini koruyabilmek üzere mutlaka çakmağı doldurmadan içerisindeki gazı boşaltmanız gerekir. Çakmak içerisinde bulunan havanın dışarı çıktığından emin olduktan sonra pürmüz gazını çakmağınıza doldurabilirsiniz.

Torch Alevli Çakmak

Torch alevli çakmaklar yapı olarak pürmüz çakmaklar ile benzerlik gösterirler. Torch alevli çakmakların gaz ömrü ortalama 5 aydır. Bu sebeple çakmak için sürekli olarak gaz almak durmunda kalmazsınız. Torch alevli çakmak modellerine herhangi bir çakmak mağazasında rastlayabilirsiniz. BU çakmak çeşitlerinin fiyatları 2-40 TL arasında farklılık göstermektedir. Profesyonel Torch çakmaklarda bu fiyatlarda artış görülebilir.

Pürmüz Alevli Çakmak Nedir?

Ekstrem hava şartlarında kullanabileceğiniz, rüzgar çakmakları ile birçok yönden benzerlik gösteren pürmüz alevli çakmakların ortalama ömürleri 15 aydır. 15 ay sonrasında çakmaklarınızı pürmüz alevi ile doldurarak tekrar kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Bu çakmaklar özel tasarıma uygundurlar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ