Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipsan Pipoları İstanbul’dan Dünyaya Açılıyor

3 Nisan 2017

Pipo içmeyi düşündünüz mü? Büyük ihtimalle düşünmemişsinizdir. Peki pipo hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Pipsan pipoları İstanbul’dan dünyaya açılıyor bunu biliyor muydunuz?

Dünyada Bir Pipo Markası

Ülkemizde ne yazık ki pipo yeteri kadar tanınmıyor. Buna rağmen dünyada çok önemli konumlarda olan pipo imalatı yapan firmalarımız var. Üstelik Pipsan gibi İstanbul’dan dünyaya pipo satan firmalar sayesinde ekonomimize de katkıları olan bir alan pipo. Özellikle pipsan bruyere pipoları ile büyük beğeni topluyor. Gül ağacından yapılan bu pipoların şık tasarımı ve göz alıcı modelleriyle pipo severlerin favorisi oluyor. Hatta pipsan pipo seti ile yeni başlayanlara ya da pipo hediye etmek isteyenlere çok şık bir set sunuyor.

Pipo Seti

Pipsan bu setin içine bir adet pipoyu, pipo çakmağıyla birlikte sunuyor. Yanında bir pipo kaşığı ve diğer pipo araçlarını da ekledikten sonra bunları şık bir kutuda sunuyor. Öyle ki bu kutuyu süs için hatta biblo olarak bile kullanabilirsiniz.

Pipo Fiyatları

Pipsan pipolarının bu kadar sevilmesinin bir nedeni de onun şık ve kaliteli olmasının yanında son derece uygun fiyata satılması oluyor. En hesaplı bir pipsan pipo için 40 lira ödüyorsunuz. Eğer pipo içmeye yeni başlayacaksanız ya da pipolarınıza yeni bir arkadaş ekleyecekseniz pipsan pipo setini 100 lira gibi bir fiyata alabilirsiniz. Tüm kalitesi, şıklığı ve uygun fiyatıyla Pipsan pipoları İstanbul’dan dünyaya açılıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ