Web sitemize hoşgeldiniz.

Piponun Doğru Adresi Pipsan Pipoları

27 Mart 2017

1970’li yılların başından günümüze kadar gelen ve kalitesinden ödün vermeyerek, pipo severlerin en gözde markası haline gelen marka, Pipsan Pipoları olmaktadır. Genel olarak pipo üretimi yapan Pipsan, piponun yanında Pipsan ağızlık, Pipsan nargile ve tespih üretimi de yapmaktadır. Türkiye’nin en köklü pipo üretim firması olan Pipsan, İstanbul Mercan’da toptan ve perakende satışlarıyla hizmet vermekte, ayrıca elektronik ticaret sistemiyle Türkiye’nin pek çok iline ulaşabilmektedir.

Pipsan Ürünleri

Ağırlıklı olarak pipo üretimi yapan ve bu alanda markalaşan Pipsan, 2005 yılında yüksek gelirli müşterilerinin isteklerini karşılamak için Pipsan tescilli Dapper Pipo ürününü piyasaya sürmüştür. Dapper Pipes modeli, yüksek kalitede gül ağacı kökünden yapılma özelliğiyle; yarattığı uzun içim ve mükemmel içim zevkiyle, kısa zamanda birçok kişinin en çok tercih ettiği ürünler arasında yerini almıştır. Dapper Pipolar, özel modelleriyle sınırlı sayıda üretilen ve içimiyle yarattığı keyfin yanında, pipo kullanıcılarına ayrı bir şıklık katan bir yer edinmiştir.

Pipsan’dan Dev Atılım

Pipsan, pipo markaları içinde yılların deneyimiyle İtalya’nın önde gelen pipo markası Lorenzo ile anlaşmış, 2007 yılında dünyaca ünlü pipo markasını ithal ederek Lorenzo Pipo olarak Türkiye’de satışa sunmuştur. Böylece piposeverler Pipsan Pipoları farkıyla, sadece Dapper pipo ya da Pipsan’ın çok çeşitli pipo modelleriyle değil, çok farklı modellerdeki Lorenzo pipolarıyla buluşma fırsatını yakalamışlardır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ