Web sitemize hoşgeldiniz.

Piponun Adı Davidoff Pipoları

27 Mart 2017

Tütün ürünleri kullananlar arasıda, hem içim zevki hem de aparat kullanımıyla ayrı bir yere sahip olan aksesuaların başında pipolar gelmektedir. Pipo severlerin bir pipoda en çok dikkat ettiği özelliklerin başında, piponun gövdesinin yapıldığı ağaç ve pipo çemberinin büyüklüğü gelmektedir. Bu iki özelliğin çok iyi olması harika bir içim zevki yaratır. Bu özelliklere dikkat ederek pipo üretimi yapan ve pipo severlerin gönlünde yer edinen markalardan biri de Davidoff Pipoları olmaktadır.

Davidoff Pipoları Modelleri

Pipo içiminde kalite arayanların dünyaca ünlü markalar arasında en çok tercih ettiği, Davidoff pipolarının modelleri olmaktadır. Pek çok modeline elektronik ticaret sitelerinden ulaşılabilinen Davidoff pipo modelleri içinde; 400 S serisi, 410 serisi, Billiard modelleri, Bent modelleri, Cognac Large Bent modelleri ve renkleri, Pont Bent 400 serisi ve modelleri yer almaktadır.

Davidoff Pipolarının Özellikleri

İtalya’nın dünyaca ünlü pipo markası Davidoff, pipo içiminde kalite arayanların vazgeçilmez adresi olmaktadır. Elde yapılmış sapı, ahşap işçilikle yapılmış pipo gövdesi, rahat bir tutuş sağlayan bükülebilen sapı, özel bir kutuda kargolanması ve %100 orijinal oluşu, Davidoff markasının özellikleri arasındadır. En çok sevilen serisi 400 s serisi olmuştur. Pipolar yaban gülü kökünden üretilir. Dünyada pipo denilince akla gelen Davidoff Pipoları, online alışveriş sitelerinde uygun fiyatta ve taksit seçenekleriyle birçok pipo severin beğenisine sunulmuştur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ