Web sitemize hoşgeldiniz.

Özenle Tasarlanmış Puro Kılıfları Bursa

29 Mart 2017

Puro içimi seçkinliği yanında aksesuarları ile de göz alıcı ürünlere sahip. Puro kılıfları Bursa’da ve her yerde bulunabilecek türden ürünlerdendir. Kalın sarım puro içiyorsanız eğer, puronuzu yanınızda taşıyabilmeniz için bir puro kılıfına da ihtiyacınız olacaktır. Purolar özellikleri açısından iyi saklanması gereken ürünlerdir. Belirli bir nem derecesine sahip olan, hava geçirmez kutularda saklanmalıdırlar. Taşımanın dışında, evinizde purolarınızı saklayabilmek için puro kutusu humidor da denilmektedir, bu saklama kutuları puronun saklanma ortamını belirli bir nem değerinde tutarlar. Puro normal bir kutuda saklanmaya çalışılırsa zamanla yaprakları kurumaya başlar ve içimi kötüleşebilir. Puro saklama kılıfları tekli ya da birden çok puroyu taşıyabilmek adına değişik boyutlarda deriden imal edilirler. Ayrıca üzerindeki renkler ve desenler ile de şık bir aksesuarı andırmaktadırlar. Puroların bunlar dışında birçok aksesuarı mevcuttur. Küllük, puro çakmağı, puro delici ya da makasları ile purolar tam bir şıklık vesilesi oluyorlar.

Puro Makasları

Puro makası yapısı itibariyle kalın puroların kapak denilen ince bölümü keserek, puroda bir hava oluşturulmasını sağlayan bıçaklardır. Küçük ve şık olarak tasarlanan bu bıçaklar genelde çelikten imal edilirler ve paslanmaz özelliğe sahiptirler. Puro makası fiyatı açısından çok da pahalı olmayan küçük bir puro aksesuarıdır.

Puro İçimi Hakkında

Puro o özel tadına yıllandırılmış yaprakları sayesinde sahip olmaktadır. Bundan dolayı da puro içmek bir zevk unsurudur. Sigara gibi içe çekilmeyen puroların tadı damakta dağılan bir yapıdadır. Puronun dumanın ağızda dolaştırmak suretiyle içen puro tutkunları puronun yanında kaliteli bir viski ile bunu taçlandırırlar. Bu tütün ürünlerini yanında taşıyanlar için gereken puro kılıfları Bursa’da da bulunabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ