Web sitemize hoşgeldiniz.

Özel Tasarım Hediyelik Eşya

Birbirinden farklı renklere ve desenlere sahip olan biblolar, tablolar ya da kupa bardakları kişiye özel bir hale getirilebiliyor. Özel tasarım hediyelik eşyaları kişiye özel hale getiren üzerine yazı yazılabiliyor ya da resim baskısı uygulanabiliyor olması. Hediyelik eşyalar oldukça uygun fiyatlar ile sizlerin hizmetinizde olacak. Maddi durumunuza uygun fiyatlarda satın alabileceğiniz hediyelik eşyaları ister doğum gününde ister yılbaşında isterseniz de yıl dönümlerinde satın alarak sevdiklerinize özel olduklarını hissettirebilirsiniz.

Doğum Günü İçin Tasarlanmış Hediyelik Eşyalar

Doğum günleri insanların kendilerini özel hissettikleri günlerdir. Bu günlerde günün en değerlisi olarak hisseden yakınlarınızı sevindirmek hatta şaşırtmak istiyorsanız değişik hediyelik eşya ürünlerinden satın alabilirsiniz. Doğum günü için tasarlanmış birbirinden özel hediyelik eşya ürünleri;

Kız Arkadaşlarınıza Özel Tasarım Hediyelik Eşya: Özel tasarım ve el emeği olarak hazırlanmış bilekliklerden satın alarak arkadaşlarınıza doğum günlerinde hediye edebilir, hediyeniz ile fark yaratabilirsiniz. Bu amaçla resimli kupa bardaklarını da tercih etmeniz mümkün. İlk bakışta siyah düz bir bardak olarak düşündüğünüz kupaların üzerine sıcak su döktüğünüzde bambaşka bir hale dönüşecek. Bu kupaları satın alarak arkadaşlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Erkek Arkadaşlarınıza Özel Tasarım Hediyelik Eşya: Erkek arkadaşlarınıza satın alabileceğiniz tasarım ürünlerden biri de cüzdanlardır. Deri kaplama cüzdanlar oldukça uygun fiyatlar ile sizin olacak. Bu cüzdanların üzerine istediğiniz kişinin adını yazdırabilirsiniz. Cüzdanlar uzun süre kullanışlı ve dayanıklıdır. Bu nedenle tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır.

Sevgililer İçin Tasarlanmış Hediyelik Eşyalar

Sevgilinize her baktığında sizi düşünebileceği özel tasarım hediyelik eşya ürünlerden birini satın alarak üzerine resminizi ya da size ait bir sözü baskı haline getirebiliyorsunuz. Sevgililer için tasarlanmış hediyelik eşya modelleri ise;

  • Özel olarak tasarlanan puzzle üzerine sizin resminiz özel baskılama tekniği ile koyulur. İyi bir görüntü yakalamak adına fotoğrafın en az 500 KB boyutunda olması şart.
  • Kupa bardaklarından çift olarak satın alabilirsiniz. Bardakların üzerine beraber çekilmiş en özel fotoğrafınızı, isimlerinizin baş harfini ekletmeniz mümkün olacak.
  • Dekoratif aynalı müzik kutuları ucuz hediyelik eşya satan sitelerde oldukça uygun fiyatlar ile sizin olabilir.
  • mum da şık bir hediyedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ