Web sitemize hoşgeldiniz.

Örgü Dantel Modelleri Yapılışı

29 Temmuz 2018

Salon takımlarından oda takımlarına dek, örgü dantel modelleri yapılışı ile pratik modeller işleyebilirsiniz. Tığ işinin en zarif örnekleri olan danteller, yıllarca kullanılabilen ve çeyiz sandıklarının vazgeçilmezleridir. Mutfak takımları, nevresim takımları, pike takımları, damat bohçaları gibi hemen her çeyizlik ürün, dantel örgüleri ile süslenir.

Anlatımlı Dantel Yapımları

Mutfak takımlarında; masa örtüsü, şömen tablası, buzdolabı örtüsü, fırın örtüleri, dolap içleri gibi pek çok ürün bulunuyor. Eskiden tam takım yapılan mutfak takımlarında, fırın eldivenlerinden mutfak önlüklerine dek her bir ürün, dantel örgüsü ile yapılırdır. Günümüzde ise birkaç parça ile yine de dantellere yer veriliyor. Dantel yapılışı anlatımlı içeriklerden, yepyeni dantel modellerine erişebilirsiniz.

Dantel oda takımlarında; salon, oturma odası veya yatak odası takımları için yeni modeller bulunuyor. Yatak odası takımlarında, dolap içi ve üzeri örtüleri, hurç kenarları, çarşaf ve yorgan takımı kenarları, pike takımları gibi pek çok içerik bulunuyor. En güzel dantel örnekleri ve güncel modelleri, videolu anlatım detayları ile değerlendirebilirsiniz.

Şık Dantel Takımları Yapımı

2018’in en beğenilen dantel takımları arasında; yuvarlak dantel modelleri yer alıyor. 3 boyutlu danteller, çiçek motifleri gibi modeller ve bilgisayar yazılımlarında üretilen farklı dantel modellerinin yapılışlarını resimli anlatımlarından uygulayabilirsiniz.

Resimli anlatımlı dantel modeller, kare ve dikdörtgen oda takımları, kaneviçe işlemeli dantel takımlardan oluşuyor. Dantel perdeler, tutacaklar, banyo takımları, bebek odası takımları, çeyiz setleri gibi yüzlerce ürün dantel formatları ile sunuluyor.

Örgü dantel modelleri yapılışı ve detaylı anlatımları ile çeyizlere çok zarif ürünler katabilirsiniz. Evladiyelik niteliğindeki muhteşem danteller, zarif çapa ipliklerle işlenerek, sizlerin beğenisine sunuluyor. Dilediğiniz modeli seçerek, resimli anlatımlarından faydalanarak, dantele başlama metodu, zincir çekme ve örme tekniklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ