Web sitemize hoşgeldiniz.

Ona Küçük Sürprizler Yapın

14 Şubat sevgililer günü yaklaşıyor. Peki, ona ne alacaksınız? Sevgililer Günü Hediyesi İçin Değişik Hediye bakıyor musunuz? Ona hak ettiği bir hediye mi vereceksiniz yoksa? Peki, siz ondan ne bekliyorsunuz? Hala Sevgililer Günü İçin Alınacak En Güzel Hediye bulamadınız mı? Bu aralar bütçeniz zayıf mı?

Çam Sakızı Çoban Armağanı

Normal bir gülün fiyatı şubat aylarında kat kat artıyor. Haliyle bu da insanlar arasında sevgililer gününü para tuzağı olarak düşündürüyor. Kısmen haklılar da. Sevgililer Günü Hediyesi Çiçekler bile normalden daha fazla pahalı oluyor. Ancak bu güzel günün de boşa geçmesini istemezsiniz. Ya da pinti olarak anılmak da istemiyorsunuz.

Çam sakızı çoban armağanı bir vazo almaya ne dersiniz? Sevgililer Günü Bayana Hediye almak zaten çok zor oluyor. Üstelik özel bir gün olduğu için aradığınız hediyeyi bir türlü bulamayabilirsiniz. Bunun yerine basit, sade bir hediye alıp yıl içinde bu hediyeyi değerlendirmeye ne dersiniz? Mesela bir vazo alın ve yıl içinde sevgilinize çiçek alıp vazoyu sürekli kullanmasını sağlayın. Kullandıkça size hatırlayacaktır. Üstelik petek desenli, hasır desenli ve diğer modelleriyle dekoratif bir vazo çok kullanışlı olacaktır. Evinde ya da ofiste şık bir vazo ve içinde iki tane çiçek…

Sevgililer Günü Değişik Hediye aramak yerine şık bir vazo arayın. Hem içine de arada bir çiçek aldığınız sürece çok güzel duracaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ