Web sitemize hoşgeldiniz.

Ömür Boyu Garantili Zippo Pipo Çakmağı

11 Mart 2017

Bir ürünün özellikle de ömür boyu garanti sunuyor olmanız önemli bir ayrıcalıktır. Bu neden le de Zippo pipo çakmağı satın alan pek çok kişi olduğunu bilmek gerekiyor. Eğer ki tütün ürünleri kullanıyorsanız o zaman bir çakmağa ihtiyacınız olacaktır. Çünkü çakmaklar çok kolay bozulabiliyor. Bozulmayan ve uzun süreli kullanım sağlayan bir çakmak çok önemlidir.

Zippo Seçenekleri

Modellere baktığınız zaman gözünüz bayram edecek çünkü gerçekten de çok fazla seçenek olduğunu görebiliyorsunuz. Bu kadar fazla seçeneğin olması da sizler için önemli oluyor. Emin olun ki bu kadar seçenek arasından kendinize uygun olan modeli bulabilirsiniz. Zippo modelleri de fiyata etki eden bir unsur olarak karşınıza çıkıyor.

Öncelikle zippo a serisi ne anlama geliyor bunu bilmeniz lazım. Çünkü bu ürünler için hem üretim yılı hem de ayı çok önemlidir. A serisi ise Ocak ayı üretimini vurgulamaktadır. Bir de Armor serisi karşınıza çıkıyor. Bu armor serisi ise çok daha kalın bir kaplama sunacaktır.

Özel Zippo Modelleri

Bu ürünleri satın alabileceğiniz hem mağazalar hem de internet siteleri söz konusudur. Burada mağazadan alışveriş yapmak istiyorsanız o zaman bunun için D&R en uygun seçeneklerden biridir. D&r zippo bayisi olduğundan içerisinde orijinal ürünleri kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz.

İlk olarak bu çakmağı satın alıyorsanız o zaman bunun yanında bir de çakmak benzini almanız lazım. Bu benzinin de özellikle zippo benzini olması önemli bir ayrıntıdır. Çünkü bu benzin dışında kullanılan tüm yabancı maddeler çakmağın kalitesini çok kötü etkiliyor.

En Ucuz Zippo Modelleri

Çakmaklar mat olması ya da parlak olması kişisel bir tercih olsa da bunun arasını arayan çok kişi var. Bu nedenle de zippo black ice modelleri oldukça sık tercih edilen modeller arasında yerini çoktan almış durumdadır. Eğer ki bu modelleri arıyorsanız desenlerinin de uyumlu olmasına özen gösterin.

Bu çakmakların en önemli özelliklerinden biri çift taraflı kullanılabiliyor olmasıdır. Yani isterseniz desenli yüzü isterseniz düz yüzü kullanabiliyorsunuz. Üstelik zippo çakmak ucuz bir şekilde karşınıza da çıkıyor.

Orijinal Zippo Çeşitleri

Kaliteli bir ürün almak istiyorsanız zippo kibrit için güvenilir sitelere ya da mağazalara ulaşmanız lazım. Çünkü bu ürünün yan sanayisi de çok fazladır ve insanlar hangisi gerçek hangisi sahte nasıl anlaşılır bilemeyebiliyor.

Bu gibi durumlarda ise mutlaka orjinal zippo nasıl anlaşılır diye sormak gerekiyor. Ancak bu şekilde kendiniz için alacağınız Zippo pipo çakmağı gerçek mi değil mi anlayabiliyorsunuz. En alt bölümüne baktığınız zaman burada Made in USA yazması gerekiyor. Bu yazı iç aksamın en altında olmalıdır. Bu sayede ürünün gerçek bir ürün olduğunu ve sertifikası bulunduğunu da anlamış oluyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ