Web sitemize hoşgeldiniz.

Müzik Kutularıyla Sevdiklerinizin Kulağında Yer Edinin

Güzel ve özel bir hediye bir müzik kutusu olabilir.

Hediye denince akla çoğu zaman ihtiyaçlar gelir. Oysaki, sevdiklerinizin kulağında hoş bir tını yaratacak, ruh hallerini birden değiştiriverecek, kısa bir molayla onlara dinginlik verecek bir hediye, müzik kutusu olabilir. Kendinize bir müzik kutusu almak, ya da çok sevdiğiniz birine müzik kutusu hediye etmek nasıl olurdu?

Gözlerinizi kapatın ve güne bir müzik kutusunun melodisiyle başlayın.

Stresli yaşam koşuları, hızla akan saatler ve karmaşa…Uyanmak için kurduğunuz saatinizin alarmını kapattıktan sonra güne bir müzik kutusunun tınısıyla başlamak eminim ki sizde alışkanlık yaratacaktır. Gün boyu süren çok sesli hayat şartları için sizi hazırlayacak olan bu melodi, güne güzel bir başlangıç için ilk adım olabilir. Eğer bugüne kadar bir müzik kutunuz olmadıysa, kendiniz için bir iyilik yapın ve kendinize bir müzik kutusu hediye edin. Eminim vazgeçemeyeceksiniz. O kadar ki, birçoğunuzun, zaman zaman seyahat için hazırladığınız çantaya bu değerli objeyi atıvereceğinizi düşünüyorum. Ayrıca; evinizin diğer fertleri için de bir iyilik yapmış olabilir, güne hazırlanırken, evinizde harika bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Peki, neden şık bir müzik kutusu değer verdikleriniz için de, şık bir hediye olmasın?

Müzik kutusuyla sevdiklerinizin kulağında yer edinin. Hemen şimdi, hiçbir özel günü beklemeden, çocuğunuza, annenize, iş arkadaşınıza ya da eşinize bir müzik kutusu alarak, onun kulağında yer edinebilirsiniz.

Atlıkarıncalar dönsün, müzik sevdiklerinizin kulağında yer etsin. Rengârenk aksesuarla donatılmış, içinde bembeyaz atların döndüğü bir müzik kutusu, eminim ki sevdiklerinizi heyecanlandıracaktır. Enerjisi yüksek olan bu hediye, sevdiklerinizitahmininizden çok daha fazla mutlu edebilir. Sevdiklerimiz, değer verdiklerimiz, bu hayatta çok önemliyse, onlarla geçen anlarımız, onların geçirdikleri anlar da bir o kadar değerliyse, bir müzik kutusuyla, onların yüzünde sebep olacağımız bir gülümseme bence her şeye değer.

Özellikle kız bebek sahibi olacak ebeveynler, içinde zarif bir balerinin dans ettiği müzik kutularından edinebilir.

Bazılarımızın çocuklarımızın odasına dinginlik sağlamak için aldığı ilk objelerdendir müzik kutuları. Bebeğiniz uyandığında, müzik kutusunu kurmanız, onun belleğinde hoş bir eda yaratacaktır. Ayrıca uyandığında aynı müziği duyması, sonrasında hemen sizi görmesi, güvende olduğu hissini pekiştirecektir. Eğer sevdiğiniz birinin bebeği olacaksa, siz önce davranın ve o güzel bebek için bir müzik kutusu hediye edin. Eminim ki, hayatı boyunca saklayacağı, kim bilir çocuklarına armağan edeceği, odasının ilk objelerinden biri olacaktır.

İş arkadaşınızaşık bir piyano müzik kutusu hediye edin.

Dün yanlış mı anlaşıldığınızı düşünüyorsunuz, yoğun bir tempoda omuz omuza çok güzel işler mi çıkardınız, sadece içinizden mi geldi, yoksa onun yarın doğum günü mü? Hiç fark etmez. İster yarın onun için özel bir gün olsun, isterse olmasın, şık bir piyanodan oluşan bir müzik kutusu, bazen ailenizden bile uzun süreler gördüğünüz değerli bir iş arkadaşınız için çok özelbir hediye olabilir.

Güzel bir gramofon müzik kutusu, patronunuz için ideal olabilir.

Gerilmeyin. Yarın patronunuzun doğum günü ve tüm hediye seçeneklerini gözden geçiriyorsunuz. Kol düğmesi, saat, cüzdan… Yok, oldukça pahalı hediyeler. Peki, kravat, ajanda ya da kalem? Sıradan…Güzel bir gramofon müzik kutusu, patronunuz için ideal olabilir. Bir de, çoğu zaman sesinizi ona duyuramadığınızı düşünüyorsanız… Yerinde bir karar. Evde ya da işyerinde çalışma masasının üzerinde duracak bu özel seçilmiş hediye, gün içinde ona nefes aldıracak vazgeçilmezlerden olabilir.

Hemen yarın…

Birçoğumuzun internet sitelerinde, kataloglarda, mağazalarda gördüğü, gözümüzün hep takıldığı özel müzik kutuları, yarın sizin tarafınızdan, kendinize ya da ilk aklınıza gelen kişiye hediye edilecek diye düşünüyorum.

Unutmayın müzik ruhun gıdasıdır. Siz de, sadece bir müzik kutusuyla sevdiklerinizin kulağında yer edinebilirsiniz.

Özel olan sizsiniz, sevdikleriniz. Küçük bir hediye, sizin sesiniz, sevdiklerinizin yüzündeki gülümseme olabilir. Anı değerlendirmeniz, onlara yanında olmadığınızda kendinizi hatırlatmanız için küçük ama ses getiren bir hediye, özenle seçilmiş bir müzik kutusu olabilir.

Eğer başka bir yerde aynı melodiyi duyacak olursanız, sevdikleriniz sizi hatırlayacak, siz sevdiklerinizi hatırlayacaksınız unutmayın!

Her zaman sağlıcakla ve sevdiklerinizle kalın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ