Web sitemize hoşgeldiniz.

Mumluk Çeşitleri İle Romantik Anlar Yaşayın

Romantik hediye denilince akla gelen ilk alternatiflerden birisi de mumluk olarak bilinmektedir. Oldukça güzel tasarımları olan bu ürünün, son yıllarda birçok farklı çeşidi piyasaya sürülmüştür. Bunların arasında hem otantik hem de modern tasarımlar ilgi çekmektedir. İstenilen her türlü beğeni ve zevke göre mumluk bulmak oldukça kolaydır.

Mumluk Nedir?

Mumluk, çok eski yıllardan beri kullanılan ve oldukça işe yarayan bir aparattır. Özellikle de elektriğin olmadığı dönemlerde mumluk kullanmak adeta bir zorunluluktu. Evler ve sokaklar mumluk ya da benzeri şeylerin üzerine konulan mumlar ile aydınlatılırdı. Ancak aradan geçen yıllar sonrasında artık elektrik çok kolay ulaşılabilen bir şey haline geldi. Mumluklar da otantik bir ürün olarak piyasaya sürüldü.  Ayrıca mumluk, genellikle sevgililerin birbirine aldığı bir hediye olarak da dikkat çekmektedir.

Mumluk Modelleri Nasıldır?

En çok ilgi gören ve de en çok satılan mumluk modelleri ahşap malzeme kullanılarak üretilmiştir. Ahşap son derece kaliteli bir üründür. Ayrıca dayanıklıdır. Çok uzun bir süre boyunca kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra hem vernik hem de cila ile parlatılmış, aynı zamanda da koruma altına alınmıştır. Değişik mumluk modelleri bu anlamda göz kamaştırmaktadır. Bunların birçoğu da dekoratiftir.

Love Yazılı Mumluk

Aşk anlamına gelen Love yazısı ile tasarlanmış olan mumluk büyük bir ilgi toplamaktadır. Sevgiliye ya da eşe alınabilecek en güzel hediyedir. Ahşap renginde olduğu için de dekoratif bir eşya olarak kullanılabilmektedir. Love yazısının önünde geniş bir alan vardır. Bu alan içerisinde de mumluklar sabit bir şekilde ilgili yere yerleştirilmiştir. Mumluk ise camdan üretilmiştir. Camın şıklığı ve ahşap malzemenin otantik görünümü birleşince ortaya harika bir tasarım çıkmıştır. 4 tane mumluk sayesinde tam 4 mumu aynı zamanda yakabilmeniz mümkündür. Sevgililer günü için alınabilecek en güzel hediye budur. Bundan dolayı da harika bir görüntüsü vardır.

Sokak Lambası Şeklinde Mumluk

Sokak lambasından esinlenilerek üretilmiş olan mumluk ise çok büyük bir beğeni toplamaktadır. Sadece özel ve romantik anlar için değil, aynı zamanda biblo olarak da bu ürünü kullanmak mümkündür. Ahşap malzemeden üretilen bu mumluk, eski yıllarda kullanılan sokak lambası şeklinde tasarlanmıştır. Ürünün görünümü son derece şıktır. Asılı bir şekilde dizayn edilmiş olan ve hazne ismi verilen bir aparat vardır. Onun içinde de cam malzemeden tasarlanmış olan bir mumluk bulunmaktadır. Bu mumluk son derece büyüktür. Büyük mumlar için özel olarak üretilmiştir. Ateşi koruyan küre sayesinde ürüne herhangi bir zarar gelmemektedir.

Fil Motifli Mumluk

Ahşaptan yapılan bir diğer mumluk çeşidi ise fil görseline sahiptir. Oldukça ilginç bir tasarıma sahiptir. Cam ve büyük bir küre içerisine mumu koyabilirsiniz. Arka planda ise onu destekleyen ahşap bir alan yer almaktadır. Bu ahşap alanda fil görseli yer almaktadır. Bundan ötürü de oldukça şık bir görünüm ile ilgi toplamaktadır.

Katlı Mumluk

Katlı mumluk son yıllarda çok büyük bir ilgi gören mumluk modelleri arasında yer almaktadır. Tealight teknolojisine sahiptir. Tamamen ahşaptan üretilmiş olan bir gövdesi vardır. Ahşap malzeme katlanabilme özelliğine sahiptir. Ürünün tam 5 tane haznesi vardır. Her haznede 5 adet mumluk bulunmaktadır. Bu mumluklar özel üretime sahiptir. İçerisine istediğiniz ebattaki mumu koymanız mümkündür.

Harfli Mumluk Çeşitleri

Harfli mumluk son senelerin en popüler hediyelerinden birisidir. Oldukça güzel bir görünüme sahiptir. Alfabedeki tüm harflerden üretilmiş olan size özel mumluğu tercihi edebilirsiniz. Oldukça büyük bir şekilde imal edilen bu mumluk, üzerinde bir hazne ile piyasaya sürülmüştür. Hem ahşap olanları hem de tik ağacından üretilmişleri bulunmaktadır. Koruyucu bir vernik ile boyanan ürün, püskürtme ismi verilen bir teknik ile boyanmıştır. Çok uzun süreli kullanımlar için uygundur. Bazı mumlukların üzerinde harfin yapısına göre iki adet mum haznesi bulunmaktadır. Oldukça hafif olan bu ürünü, dekoratif bir şekilde evinizin her bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kalpli Mumluk

Eşinize ya da sevgilinize alabileceğiniz bu güzel ürün son derece şıktır. Arkasında kalp şeklinde bir tasarım vardır. Ön kısmında ise mum konulacak hazne yer almaktadır. Ahşap malzemenin içerisinde gömülü bir şekilde durmaktadır. Bundan ötürü de kullanımı oldukça kolay ve basittir. Mumluğun üzerinde bir koruma haznesi vardır. Camdan yapılmış olan bu hazne, ahşap malzemeye herhangi bir zarar gelmesini de engellemektedir. Çünkü hazne oldukça geniş ve uzundur. Aynı zamanda ateşe de son derece dayanıklıdır.

Mumluk Fiyatları Nasıldır?

Mumluk fiyatları oldukça ucuzdur. Herkes bu ürünlerden kolaylıkla satın alabilir. Bundan ötürü de bütçeniz kesinlikle sarsılmayacaktır. Ayrıca fiyat konusunda taksitlendirme seçenekleri de vardır. Ahşap malzemeden üretilmiş olan mumluk modelleri oldukça güzeldir. Uygun fiyatlarla satılmaktadır. Bütçenize ve cebinizdeki paraya göre en güzel mumluğu satın alabilirsiniz.

Mumluk Nereden Alınır?

Mumluk almak için hediyelik ürün satan mağazaları ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra internet siteleri üzerinden de satın alma işlemini çok kolay bir şekilde yapabilmeniz mümkündür. Fiyat konusunda ise internet siteleri çok daha büyük bir avantaj sunmaktadır. Kargo konusunda da internetin sunduğu avantajlar vardır. Ürünler çok kısa bir süre içerisinde size ulaşacaktır. Ürünler özel kutusunda yer almaktadır ve kırılmalara karşı da garantilidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ