Web sitemize hoşgeldiniz.

Muhtar Çakmağı Kapıda Ödeme Seçenekleriniz

Muhtar çakmağı olarak bilinen Avusturya Viyana yapımı İmco- Junior marka çakmaklara sahip olabilmek uzun yıllardan beri ülkemizde bir ayrıcalık. İsminin nereden geldiğini merak edenler için muhtar çakmağı hikayesinden de bahsedelim. Avusturya çakmağının ülkemizde muhtar çakmağı olarak anılmasının sebebi zamanında ayrıcalıklı oldukları ve imkanları el verdiği için sadece muhtarların kullanmasından kaynaklanır. Kimileri ise Atatürk’ün zamanında görüşme yaptığı muhtarlara hediye olarak bu çakmaklardan dağıttığı ve köyüne dönen muhtarların ‘’bu nedir?’’ sorusuna ‘’muhtar çakmağı’’ yanıtını vermelerinden akıllarda böyle yer ettiğini savunurlar. İsmi hakkında birçok söylenti olan muhtar çakmağı Avusturya ‘dan ülkemize gelmiş ve gönüllerde taht kurmuş bir ürün. Muhtar çakmağı İmco 6600, muhtar çakmağı 6700 ve muhtar çakmağı 6800 en sevilen ürünlerden bir kaçı.

Herkesin Orijinal Bir Muhtar Çakmağı Olsun

Sevdiklerinizi mutlu etmeniz ve 1930 yılından beri ülkemizde kullanılan muhtar çakmağı kapıda ödeme seçeneğine de sahip olduğunuz bir ürün. Arayıp bulamadığınız ve büyüklerinizden hikayesini duyduğunuz muhtar çakmağı kapıda ödeme seçeneğinizle birçok sevdiğinizi mutlu edebilir ve onlara bu harika çakmağı hediye edebilirsiniz!

Hem Kaliteli Hem Uygun Fiyatlı

Yıllarca eskitemeden kullanabileceğiniz muhtar çakmakları halk arasında bir efsane konumunda. Kaliteli metal iç ve dış mekanizması ve diğer ürünlerden farklı saf pamuk sıkı örme fitiliyle ömür boyu kullanılacak bir ürün harika bir hediye olabilir!

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ