Web sitemize hoşgeldiniz.

Muhtar Çakmağı Fitili Olarak Bilinen İmco Marka Fitiller

19 Mart 2017

Ülkemizde bilinen adıyla ‘’muhtar çakmakları’’ Avusturya yapımı İmco-Junior markasının ürettiği çakmaklardır. Halk arasında benzinli çakmak ya da Avusturya çakmağı olarak da bilinir. Bu çakmakların uzun yıllar kullanılabilecek kalitede olmasının bir nedeni de sahip oldukları inanılmaz kalitedeki muhtar çakmağı fitili. Bu fitil iki katmandan oluşup iç katmanı sıkı örme saf pamuktan, dış katmanı ise daha sert örme saf pamuktan oluşuyor. Elinizle istediğiniz gibi şekil verebildiğiniz bu inanılmaz dayanıklı muhtar çakmağı fitili markası ise tabi ki çakmağın markasıyla aynı olan İmco marka fitiller. Piyasada birçok yerde satılan bu fitiller hem uzun ömürlü hem de diğerlerinden çok farklı.

Muhtar Çakmağı Her Şeyiyle Farklı

Muhtar çakmağı Avusturya ‘dan Türkiye’ye getirilip satışa sunulduğundan beri inanılmaz derecede ilgi gören bir ürün konumunda. Muhtar çakmağı hikayesi ise tahmin ettiğiniz üzere zamanında muhtarların kullanması ve bunun bir ayrıcalık olması. Uzun süre yanabilen, tasarruflu benzin kullanan ve fitilleri çok kaliteli olan bu çakmaklar 1930 yılından beri ülkemizde gözde konumda.

Kullanımı Da Çok Kolay

Muhtar çakmağı fitili sert örme olduğu için hem kolay takılan hem de uzun süre kullanılan bir ürün. Muhtar çakmağı taş değiştirme, fitil yenileme ve doldurma konularında oldukça pratik ve kolay kullanılan bir çakmak olmasıyla kullanıcıların hiç yorulmadan ve eskitemeden kullanacakları bir çakmak. Türkiye’de en çok satılan muhtar çakmağı İmco 6600, 6700 ve 6800 kodlu ürünlerden oluşuyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ