Web sitemize hoşgeldiniz.

Mekkede Satılan Hediyelik Eşyalar

Mekkede satılan hediyelik eşyalar deyince akla Kur’an-ı Kerim, Hazreti Yunus Aleyhisselamın Munucat Duası, Besmele-i Şerif, Salâvat-ı Şerif ve Adet-i İstiğraf gelmektedir. Bunlar şüphesiz en güzel hediyedir. Şüphesiz maneviyatla dolu bir kalbin sevdiklerine götürebileceği en şık hediyelerdir ama bunların yanında böyle insana başka huzur veren şeyler götürülebilir mi? Sizin için bu konuyu araştırdık ve bulduk. Elbette ki bu hediyelerinizle birlikte tespihlerinizi alıyorsunuz ve ağız tadı için hurmalarınızı da ekliyorsunuz sizi karşılamaya gelenlere, sizi görmek isteyen sevdiklerinize veriyorsunuz.

mekkede-satilan-hediyelik-esyalar

Farklı Bir Öneriler

Biliyoruz ki ibadetlerin en büyüğünü yerine getirmekle içiniz huzur dolu. Siz o yerleri gören şanslı insanlardansınız. Bizde diyoruz ki sizin kadar şanslı olmayanlara getireceğiniz hediyelerle oraları yaşatın istiyoruz. Oralardan bir haber bırakmayın istiyoruz. Bunun için sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Hem Amber Kokulu Tütsü ya da Hem Cannabis Kokulu Tütsü öneriyoruz

Mekke’de satılan hediyelik eşyalar neredeyse birbirinin aynı. Biz bunların yanında daha maneviyatçı bir çizgi izliyoruz. Sizin getirdiğiniz değerli Kur’an-ı Kerim’in yanında hurmalar veriyorsunuz ve onun yanında da 47 santimetrelik yaprak desenli ahşap vazo veriyorsunuz. Diyeceksiniz bunun anlam nedir? Hurmaların çekirdeğini oraya dikerek büyümesini izleyebilirsiniz. Bu hem Mekke’den gelen bir yemiş olması nedeniyle evlere bolluk bereket verecektir hem de Mekke’nin kokusunu evlere ulaştıracaktır.  Hem siz hem de sevdikleriniz böylelikle huzur içinde yaşayacaksınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ