Web sitemize hoşgeldiniz.

Lotus Çakmak Caddesi

18 Mart 2017

Kendinizi şımartmak için Lotus çakmak caddesi üzerinde bir dolaşmaya ne dersiniz? Sadece normal sigara içenler değil, pipo ya da puro içenlerinde kendilerine hitap edecek ürünler bulduğu bu caddede herkese ve her keseye göre bir ürün mutlaka bulunur.

Tütün Keyfine Estetik Katın

Lotus çakmak nasıl bir estetik katacak merak ediyor musunuz? Her şeyden önce bir Lotu çakmağı diğer markalardan daha fazla kişiselleştirebilirsiniz. Bu da size sayısız tasarım ve hediye olarak geri döner. Örneğin benzinli bir çakmağa isim ya da resim bastırdığınızda onun orijinalliği giderken bir Lotus zaten size istemediğiniz kadar renk ve desen, tasarım sunuyor. Siz de üzerine isim, tarih ya da resim gibi şeyler bastırıyorsunuz.

Nasıl Bir Lotus Çakmak Almalıyım?

Hediye için öncelikle kişinin nasıl bir tütün kullandığını bilmelisiniz. Pipo, puro ve normal sigara çakmaklarının ayrı olduğunu unutmayın. Lotus çakmak modelleri tüm bu tütün ürünlerine hitap ettiği için yanlış bir çakmak seçmeyin. Örneğin normal bir sigara için olan lotus benzinli çakmak modelini puro ya da pipo içerken kullanmamalısınız. Buna dikkat ettiğinizde geriye sadece lotus çakmak fiyatları ve kişiselleştirmek kalıyor. En ucuz Lotus çakmak 30 liradan başlarken, eğer bir set almak isterseniz içinde küllük, çakmak ve bir anahtarlık olan setler 150 liraya kadar çıkabiliyor. Aynı şekilde pipo ya da puro için olan çakmaklarda ortalama 45 liradan başlayan fiyatlara sahipler. Yine de aklınız çelecek birbirinden güzel çakmak setleri ve modelleri için Lotus çakmak caddesi üzerinde bir tur atmalısınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ