Web sitemize hoşgeldiniz.

Kütük Mumluk

Ahşap mumluklar her zaman bulundukları ortama sıcak ve natürel bir hava katarlar. Kütük mumluk çeşitlerimizi çok değişik boyutta, şekilde ve renkte web sitemizde satışa sunuyoruz. Firmamız tarafından sunulan kütük mumluk modelleri ve kütük mumluk süsleme malzemeleri çok çeşitli olduğu gibi aynı zamanda uygun fiyatlıdır.

İçsel Yolculuğunuzda Mumluklar

Ahşap kütük mumlukları evinizin her köşesine yerleştirebilirsiniz. Bu eşyaların, yerini mevsime göre ya da sadece yaşadığınız herhangi bir duyguya göre değiştirebilirsiniz. Böylece o anlarda hissettiğiniz duygular, evinizde yarattığınız mekana yansır.

Kendi iç aleminizde çalışırken, uygun mumlar ve mumluklar kullanarak ruhunuzu dışarı yansıtabilirsiniz. İstediğiniz mumların ve mumlukların sürekli çevrenize olması, ruhunuza yaptığınız içsel keşif yolculuğunda, büyüme ve ilerleme sağlamanıza yol açar.

Dinlenme ve keşif mekanları yaratırken 1 ya da 2 mum kullanmanızı öneriyoruz. Bu kütük şeklinde eşsiz mumluklar ortamınızı mükemmelleştirir. Işığın çeşitli yüzeylerden yansıması size iyi gelecektir.  Evrenin sonsuzluğunun bu yolla sizi kucaklamasına izin verin. Kütük mumluklar her ortamla mükemmel uyum yaratırlar.

Sitemizde aynı kategoride yer alan ahşap yaprak gibi eşi benzeri olmayan mumluklara aşık bile olabilirisiniz. Tealight mumlar ile birlikte kullanılan kütük mumluk türleri en çok satılan ürünler arasında bulunur. Ahşap ve /veya kütük mumluklar yardımıyla içinde bulunduğunuz dekoru, orijinal kullanım amacından daha huzurlu ve yaratıcı aktiviteler için de kullanabilirsiniz. Bundan keyif alacağınızı garanti ediyoruz.

Kütük Mumluk ve Özellikleri

Kütük mumluklar çoğunlukla katı ağaçtan elle yapılır. Bütün mumluklar kiraz, meşe, kayın ya da ceviz ağacından imal edilmiştir. İmalat sırasında ağacın doğal, mükemmel özelliklerinin fazla bozulmamasına dikkat edilir.  Üstelik gerçek ahşap, zamanla doğal olarak renk değiştirir ve koyulaşır. Bu da ahşap mumluklara farklı bir orijinallik verir.

Mumluk yapımda kullanılan her parça aynı tahta parçasından elde edilir. Fakat imalat sırasında kullanılan diğer malzemeler (boyalar, süslemeler vs.) farklı olduğu için, elde edilen mumluklar birbirinden farklı olur. 

Mumlukları kendi başlarına harika olacak şekilde satın alabilirsiniz ya da tercihinize göre bir set oluşturabilirsiniz. Çok fazla doğallık ve ekstra aydınlatma istiyorsanız, size ahşap mumlukları tavsiye ediyoruz. Genellikle bu mumlukların üst kısmı ham bırakılır ya da yumuşatılır. Her tür mum ile çok iyi sonuç verirler.

Kütük mumluklar daha çok tealight mumlarla kullanılıyor. Ayrıca eğer alevsiz Led mumlar kullanmak istiyorsanız da, yine kütük mumlukları tercih edebilirsiniz.

Ahşap Mumluk İmalatımız Ve Sunduğumuz Avantajlar

Sizlerin beğenisine sunduğumuz rüstik ahşap mumluklar bazen diğer ahşap malzemelerden kalan tahtaların sıkıştırılmasıyla da elde edilmiş olabilir. Bunlar cam tutucuların ve mumların bir tahta parçası içinde aynı hizada oturmasını sağlayacak şekilde alttan ve üstten zımparalanırlar.

Rustik mumluklar ev dekorasyonunuza mükemmel bir vurguda bulunabilir. Düğün davet vb. organizasyonlarda ise masanın başköşesinde odak noktası olarak bulunurlar. Konuklarınızın mumlukları çok sevecekleri kesindir.

Bütün satışa sunduğumuz kütük mumluk türleri buhar odalarında kurutulur, temizlenir ve zımparalanır. Bu işlem mumluklarınızda nem ve/veya küf oluşumunu önlediği gibi aynı zamanda çatlamayı da önler. Mumlukları sağlam tutmak ve zamanla ahşabın kurumasını önlemek için üzerleri üretan ile kaplanır ve işlem tamamlanmış olur.

Sipariş Ve Ödeme

Kütük mumluk ve diğer ürünlerimiz orijinal ambalajında (orijinal kutu ya da çantasında) ve orijinal etiketi üzerinde olmak suretiyle, yepyeni ve kullanılmamış olarak teslim edilir. Sipariş verirken belirtmiş olduğunuz adrese teslimat yapılır. Banka havalesi, bank kart ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme konusunda mesai saatleri içinde canlı yayın hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ