Web sitemize hoşgeldiniz.

Küçük Hediye Seçenekleri

Küçük hediye seçenekleri arasında mumluklar ve mum çeşitleri yer alıyor. Bu hediyeler tek başına verilebileceği gibi aynı zamanda hediyelerin yanına ek olarak da katılabiliyor. Hediyelik eşya seçimlerinde bu tip hediyeler aynı zamanda günün getirdiği stresi de azaltması ile işlevsel bir seçim olabiliyor. Küçük ama işlevi büyük olan bu hediyelerin aroma terapi olanları en doğru seçimler arasında yer alıyor. Mum çeşitleri arasında sandal ağacı, çeşitli çiçekler ve baharat kokulu olanları bulmak mümkün. Bazı mumlar cam veya seramik mumlukları ile birlikte satılıyorlar. Mumlar küçük hediyeler olabiliyor ancak fiyatları işlevlerine ve yapılışlarına göre oldukça fark ediyor. Mum çeşitleri dışında hoş kokuları ile tütsüler de iyi bir hediye seçimi olabiliyor.

Mum Çeşitleri

Mum çeşitleri ve mumluklar pek çok farklı aromaya sahip olarak üretiliyor. El yapımı mumlar olduğu gibi seri üretim seçenekleri de bulmak mümkün olabilir. Mum çeşitleri dışında cam veya seramik olarak üretilen mumluklar da güzel bir dekoratif hediye seçeneği olabiliyor. Hoş koku için tütsü veya tütsülükler de uzak doğudan hoş bir esinti için iyi bir hediye seçimi. Tütsü seçiminde sandal ağacı gibi kokular en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Tütsüleri mutlaka bir tütsülük ile hediye etmek gerekiyor.

Güzel Kokular İçin Seçenekler

Mum çeşitleri ve mumluklar güzel ve kalıcı koku için uygun hediye seçenekleri arasında. Bunlardan başka yine aroma terapi etkileri için buhurdanlıklar tercih edilebilir. Bu hediye seçenekleri özel yağları ile birlikte satılıyor. Bir mum yardımı ile ısınan suyun üzerine damlatılan hoş kokulu yağlar ile evlerde veya ofislerde uzun süren hoş kokulu bir ortam yakalamış oluyorsunuz. Buhurdanlıklar metal, seramik veya porselen çeşitler olarak satılıyor. Hoş koku için ayrıca oda kokuları da oldukça uzun süren bir etki sağlıyor. Çubuklar yardımı ile koku uzun süre bulunduğu ortama yayılıyor. Koku için en kalıcı ve etkili olan ürünler oda kokuları oluyor ancak stresi azaltmak için buhurdanlıklar en işlevsel ürünler. Bütün bu ürünleri online mağazalarda bulmanız mümkün olabiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ