Web sitemize hoşgeldiniz.

Konyalı Purocular için Puro Çakmakları

28 Mart 2017

Sizin de arada canınız puro içmek ister mi? Güzel bir deneyimdir. Pahalı bir zevk olarak görülebilir ama kaliteli bir puro ödediğiniz her kuruşun hakkını verir. Ağızda kısa süreli de olsa bıraktığı o tat sayesinde tütün severlerin vazgeçilmezleri arasındadır. Puro içenler çakmağın ne kadar önemli olduğunu bilirler. Puro yakmak sigara yakmaktan daha komplekstir ve özen gerektirir. Puronun ana fikrinde zevk almak vardır ve bu zevki sabote edebilecek bütün faktörler ortadan kaldırılmalıdır. Konyalıların bu benzersiz tadı tadabilmeleri için puro çakmakları Konyalı alıcılara bütün seçenekleriyle sunuluyor.

Puro Çakmaklarının Özellikleri

Puro çakmakları rüzgardan kolay kolay etkilenmezler. Puronuzu yakmak için yeterli ateş kudretine sahiptirler. Kullanımları oldukça pratiktir. Çok torch’lu çakmakların gazları uzun süre dayanır, sizi sürekli dolum zahmetinden kurtarır. Puronuzu dengeli bir şekilde yakacaklarından, içimde kolaylık ve lezzet sağlar. Şık tasarımlara sahiplerdir. Her puro içicisi ya bir puro çakmağına ya da bir puro kibritine sahip olması gereklidir.

Çakmak Markaları ve Fiyatları

Puro çakmaklarında bir sürü marka görebilirsiniz. Kalite konusunda ün yapmış markaların çakmaklarını tercih ederseniz hayal kırıklığına uğramazsınız. Fiyatlar seçtiğiniz markaya ve çakmağınızın kaç torchlu olduğuna göre değişebilir. Ömürlük bir çakmak için belirlediğiniz bütçenin biraz üstünü zorlayarak kaliteden ödün vermeyen ürünleri tercih etmelisiniz. Puro için verdiğiniz paranın son kuruşuna kadar değmesini istiyorsanız, kullanacağınız çakmağı seçerken de dikkatli olmalısınız. Puro çakmakları Konya’nın manzarasına karşı içilecek her puro için edinilmesi gereken bir üründür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ