Web sitemize hoşgeldiniz.

Klasik ve Şık Görünümü ile Zippo 1941 Replica Çakmak

Markanın 1933 yılında başlayan üretim serüveninde çok sayıda çeşit bulunmaktadır. bu seriler arasında bulunan Zippo 1941 Replica Çakmak oldukça şık bir görünüme sahiptir. Resimli ve resimsiz tasarımları bulunan serinin diğer ürünleri arasında zippo 1941 replica brushed chrome ve zippo 1941 replica black ice gibi ürünleri sayabiliriz. Fiyatları üretildiği malzemeye göre değişiklik gösteren bu çakmakları pek çok yerden satın alabilirsiniz.

Nerelerde Satılır?

Amerika ve Kanada da bugüne kadar toplam 500 milyondan fazla çakmak üretilmiştir. Bu çakmaklar çeşitli dizayn ve görünüme sahiptir. Buna Zippo 1941 Replica çakmak ve zippo black crackle gibi çakmakları örnek olarak gösterebiliriz. Bu ürünleri çeşitli marketlerden, tobacco shoplardan ve internet üzerinden bulabilirsiniz. Ancak satın alırken orijinal olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var çünkü birçok yerde Çin malı çakmaklar orijinal adı altında satılmaktadır ve pek çok kişi farkında olmadan sahte çakmaklara yüksek fiyatlar ödemektedir.

Fiyatları Neden Pahalı?

Normal çakmaklara göre çok daha yüksek fiyatlarda satılan bu çakmakların pahalı olarak görülmesi aslında diğerlerine göre daha kaliteli olmasından kaynaklanır. Mesela plastik bir çakmağa çok ucuza sahip olabiliyorken zippo 1935 replica türü bir çakmağa daha yüksek bir fiyat ödemeniz gerekir. Çünkü çakmağın üretildiği malzeme ve tasarımı kaliteli ve farklıdır. Ayrıca diğer çakmaklar bozulduğunda tamir edilemiyorken bu marka sizlere bir ömür boyu garanti hizmeti sunmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ