Web sitemize hoşgeldiniz.

Kişiye Özel Zippo Çakmak Tasarımları

Çakmağın da size ait bir aksesuar olabileceğini düşündünüz mü? Ya da çakmağın sadece sigarayı yakmaktan daha fazlası olabileceği aklınıza gelmiş miydi? Aslında yıllardır bu bilinç altınızda vardı. Öyle ya marketten aldığınız bir liralık çakmaklarla her ortama gitmediniz. Ya da bazılarınız çakmağı çıkarmaktan utanıp evde unutmuş numarası da yaptınız. Hatta sevdiğiniz birisinin karşısına çakmak istemek için çıktığınız olmuştur. Belki de sigarasını yakacaktınız ama çakmağınızdan utanıp tanışma fırsatını kaçırdınız. Hangisi olursa olsun artık bu sorunlar sizin için kabustan öte birer fırsat olacak. Hem de kişiye özel zippo çakmak tasarımları ile tüm krizleri fırsata çevirebilirsiniz.

Yenilenen Moda Anlayışı

Artık tüm moda anlayışı kişisellik üzerine kurulu. Yani altın kaplama bir çakmak mı daha dikkat çeker yoksa kişiye özel çakmak mı deseniz kişiye özel çakmağın daha dikkat çekeceğini görürsünüz. Öyle ki resmî sitesinde bile zippo isim yazdırma gibi kişiselleştirme seçeneğini size sunuyor. Diğer tüm siteler de bu yarıştan geri kalmıyorlar ve sadece izim değil diğer tüm kişiselleştirme seçeneklerini sizlere sunuyor. Zaten dış kasanın ayrıca kullanılıyor olması sayesinde zippo kişiselleştirme fırsatını sunuyordu. Şimdi bu fırsatı sonuna kadar değerlendiren firmalar sayesinde kendinize hayal ettiğiniz bir çakmağı tasarlayıp zippo kalitesiyle sipariş edebilirsiniz.

Özelleşen Tasarımlar Ve Zevkler

Tüm moda anlayışı bireysellik üzerine kurulu olduğu için artık çakmaklar da abartılı derecede bireyselleşiyor. Ancak şimdilik kimsenin bundan şikayetçi olduğuna rastlanmadı. Bu sayede özel zippo yaptırmak isteyen herkes çok rahatça bir mağazadan ya da internetten kendi zipposunu tasarlıyor ve kaliteli, özgün, şık bir aksesuar sahibi de oluyor. Üstelik bir ömür boyu garantili bir aksesuar sahibi oluyorlar.

En Çok Kullanılan Tasarımlar ve Modeller

Kişisel çakmaklar arasında en çok özel isim yazılı zippo çakmak tasarımları rağbet görüyor. Hatta isimleri isterseniz kazıtabiliyorsunuz. Ya da renkli yazılarla yazdırabiliyorsunuz hatta isminizi kabartma olarak çakmağa işlete biliyorsunuz. Bu şekilde iki kişinin ismini bir çakmağa işlediğinizi ve bu çakmaktan birer tane kullandığınızı düşünsenize. Çok şık ve havalı bir hediye olmaz mıydı? Diğer çok kullanılan modellerden biriyse kişiye özel resimli zippo çakmak modelleri oluyor. Bunları yazı yerine bir fotoğraf baskısı isteyenler kullanıyor. Yıl dönümü gibi özel bir gün anısına ya da özel bir amaç için hediye olarak tasarlanan bu çakmaklar şubat aylarında daha çok sipariş ediliyor. Bazen İstanbul simgeleriyle ya da bazen sevdiğiniz takımın simgeleriyle bezenmiş bir çakmak çok şık olabiliyor. Ancak daha da kişiselleştirmek isteyenler fotoğraf baskılı zippo çakmak modellerini tercih ediyorlar. Özellikle sevgi ve aşk temalı bir hediye için iki kişinin fotoğraflarının işlendiği zippoların hediye olarak ayrı bir önemi oluyor. Adeta birer fotoğraf albümü gibi, cüzdanda taşınan bir fotoğraf gibi her an yanınızda oluyor. Zaten çok şık ve zarif olan zippolar bir de kişiye özel zippo çakmak tasarımları ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ