Web sitemize hoşgeldiniz.

Kişiye Özel Mataralarla Tarzınızı Yansıtın

Gerçekten özel bir satılık içki matarası sahibi olmak istiyorsanız tamamen eşsiz bir şey bulmaya çalışmalısınız. Areaware’in 6 onsluk paslanmaz çelik matarası, bir folyo paketi gibi görünür, fakat aslında tamamen katıdır. Her biri, Principals’daki Brooklyn merkezli ekip tarafından tasarlanmış özel tasarımlardır.

Basit ve güçlü tasarımlar

Sheffield, İngiltere’de el yapımı, 6 gram kalaylı şişe inkar edilemez derecede klas bir en iyi içki matarasıdır. Sızdırmazdır ve Steadfast&Stronginşa edilmiş bu parça klasik böbrek şeklini korur ve daha basit ve kolay bir tasarım için kapak kısmı kaydırılabilir özelliktedir.

Dayanıklılık veya taşıma kolaylığı bu şişeyle ilgili endişelenmeniz gereken bir şey değildir. Aşınmaya dayanıklı ve iz tutmaması için inşa edilmiş süper hafif ve güçlü bir titanyum içki matarası, nerede kullanırsanız kullanın, sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Entegre silikon huni doldurmayı kolaylaştırır ya da tek seferde içmekten vazgeçerseniz, içeceğinizi tekrar şişesine boşaltmak için huni gibi iş görebilir.

Dayanıklı ürünler

J.Crew gibi Filson’un da kendi matarasını üretmesi, şaşırtıcı değildir. Paslanmaz çelikten imal edilmiş, böbrek şeklinde kalıplanmış ve ön kısımda marka logosu bulunan deri ile kaplı olan bu 6 onsluk matara, hem şık hem de sofistike durur.

Japonya’da hazırlanmış 6 onsluk bir titanyum şişe olan SnowPeak’in içki matarası, kışlık ceketinize kolayca sığacak şekilde tasarlanmış ve sizi uzun soğuk gecelerde ekstra sıcak tutacak her ayrıntı tek tek düşünülmüştür.  Sadece son derece hafif ve kuvvetli olmakla kalmaz, bu şişe değerli içeceğinize metalik bir tat vermemesi ile de ünlüdür.

İçki mataralarının sadece paslanmaz çelik, titanyum, plastik veya kalay malzemeden yapılması gerektiğini söylemek yetersiz olur. Efsanevi tasarımcı ve üretici JacobBromwell’intasarım ürünü tamamen bakırdan yapılmış ve bir Amerikan model ahşap tıpa takılmıştır.

Lehimlenmiş, kaynak yapılmamış bu 9 onsluk matara, golf, kamp yaparken veya şehir dışı seyahatlerinde kullanım için mükemmeldir. Aynı tasarımı kullanarak Bromwell 1819’ları günümüze geri taşımıştır. Bu içki matarası modelleri zamansız olduğunu kanıtlayacak ve kendi çocuklarınıza aktaracak harika bir yadigâr parçası haline gelecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ