Web sitemize hoşgeldiniz.

Kişiselleştirilen Ajandalar İle Hediyelerinizde Fark Yaratın

Kişiye özel ajanda tasarımları yeni yılda sevdiklerimize vereceğimiz güzel bir alternatif hediye seçeneği olabilir. Farklı tasarım ajandalar içinden sevdiğiniz kişinin zevkine uygun olarak ona özel bir ajanda tasarlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Ajanda Tasarımları

Özellikle yılbaşı hediye seçeneği olan ajandalar yeni yılın gelmesi ile oldukça talep gören hediyelerin içinde yer alıyor. Farklı tasarımları ve şık kullanımları ile iş arkadaşlarınıza, çalışan veya ajanda merakı olan sevdiklerinize alabileceğiniz değişik hediyelik eşya seçenekleri içinde fark yaratan bir seçenek olacaktır.

Kişiye Özel Ajanda Nasıl Alınır?

Birçok farklı tasarımlar içinde sevdiğiniz kişinin zevkine uygun modeli kolayca seçebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri, boyutları, tasarımları ile size oldukça fazla seçenek sunar.

Ajanda Modelleri: sevdiğiniz kişinin kendini özel hissetmesini sağlayacak modeller arasında;

  • Üzerinde isim yazılı ajanda modelleri
  • Farklı ilgi alanlarına yönelik ajanda modelleri gibi

Birçok seçenek bulunmaktadır.

İsim yazılı ajanda modelleri: sevdiğiniz kişinin ismini onun seveceği tarzda dizayn edilmiş bir ajandanın üstüne yazdırabilirsiniz. Eğer resmi bir hediye seçmek istiyorsanız;

  • Deri kaplı ajandaları
  • Kılıflı ajandalar gibi

Seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz.

Farklı renk seçenekleri de olan ajandalar şık bir hediyelik eşya fikri olacaktır.

İlgi Alanlarına Göre Ajandalar: iç ve dış tasarımı belirli bir temaya göre dizayn edilmiş ajanda modellerini oluşturmaktadır. Alabileceğiniz modellerin içinde alternatif olarak;

  • Şiir sevenlere özel olarak dizayn edilen her sayfasında farklı bir şair farklı bir şiir olan ajanda modelleri
  • Film afişlerinden esinlenerek tasarımı yapılan ve sevdiğiniz kişinin hayranı olduğu filmlerin basılı olduğu ajanda modelleri
  • Özel olarak hayvan figürleri ile süslenen farklı tasarım ajandalar
  • mumlar

Seçebileceğiniz modeller arasında bulunmaktadır.

Hem sevdiğinizi kişiye kendini özel hissettirmek istiyorsanız hem de ucuz hediyelik eşya almayı tercih ediyorsanız, kişiye özel ajandalar bunun için çok uygun bir seçenek olabilir.

Farklı renk ve modelleri ile ister işyerinde çalışan arkadaşınıza ya da patronunuza ister eşinize ya da ajanda merakı olan sevdiklerinize uygun olarak tasarımı yapılan ajandaları özel günleriniz için iyi bir hediyelik eşya fikri olarak değerlendirebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ